Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów oraz Puchar Bieszczadów w Mucznem [KOMUNIKAT]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-02-10

Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych (UKS-ów), które miały zostać rozegrane w dniach 13-15 lutego w Mucznem, zostały przełożone. Nowy termin został wyznaczony na 27-29 lutego. 

 

Komunikat

Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Polski Młodzików - Pucharu Bieszczadów, 13-15.02.2020

 

W związku z silnymi wiatrami i wiatrołomami na trasie biegowej zmuszeni jesteśmy przesunąć termin zawodów na 27-29 luty 2020.

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

Przewodniczacy Komitetu Org.
Jozef Szymbara

Komentarze - 5

Trener Podhalański

Opublikowano: 2020-02-11 08:48:33

Co to ku..a jest pytam się, dlaczego znowu odwołane ku..a. Żeby mi to było ostatni raz, jak tak można zwodzić młodych zawodników. Co na to Prezydent, Minister Sprawiedliwości i PIS. Trzeba zrobić z tym porządek. Nie może tak być, że zawody co chwilę są odwoływane ku..a.

Xc ski

Opublikowano: 2020-02-12 18:43:50

Trenerze podhalański, a dlaczego we wszystko musicie wpychać politykę i partie rządzące? Zdaje sobie sprawę, że trener jest za opozycja ale proszę zostawmy sport bez polityków.

Organizator

Opublikowano: 2020-02-11 19:18:50

Bardzo przepraszamy trenera podhalańskiego, to się już więcej nie powtórzy. Przyjmujemy krytykę, rozumiemy, że jak trenerzy coś powiedzą to jest święte i tak ma być. Bardzo, bardzo prosimy, żeby nie powiadamiać Ministra Sprawiedliwości lub Prezesa PIS, nie możecie nam tego zrobić, zrobimy wszystko co chcecie, tylko jeszcze raz prosimy nie zawiadamiajcie ich.

Agata

Opublikowano: 2020-02-12 18:51:25

Mam pytanie dlaczego termin pokrywa się z Biegim Piastów znowu blokujecie starty w tej imprezie. Terminy zmieniane są jak się komu podoba. Zawodnicy chodzą do szkół czy o tym nikt nie pamięta. Można było zrobić te zawody w Zakopanem przy Azotach. Warunki idealne trasy przygotowane. Czy w Muczny znowu trzeba będzie zjeżdżać z tego niebezpiecznego i wyślizganego zjazdu. Może najpierw puścić najmłodszych na początku, żeby było bezpieczniej. Pozdrawiam wszystkich apeluję o rozsądek i liczenie się z innymi.

Amator

Opublikowano: 2020-02-18 05:23:53

Kiedy będzie oficjalny komunikat zawodów. Czy jest to ostateczny termin?. Czy będzie to jednak razem z Ogólnopolskimi Igrzyskami w Białce Tatrzańskiej 14-16.03.2020.po raz który będzie zmieniany termin.Ileż razy można to zmieniać i robić dzieciaki w balona.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl