Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Obóz dla młodzieży podczas Mistrzostw Świata 2021 w Obersdorfie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-04-16

Niemiecki Związek Narciarski wspólnie z Międzynarodową Federacją Narciarską (FIS) organizuje w czasie Mistrzostw Świata 2021 w konkurencjach klasycznych obóz dla młodzieży interesującej się biegami narciarskimi, kombinacją norweską i skokami.

 

Niemiecki Związek Narciarski i Mistrzostwa Świata 2021 w Oberstdorfie organizują „Obóz Młodzieżowy” dla osób od 14 do 17 roku życia podczas Mistrzostw Świata w konkurencjach klasycznych.

Młodzi ludzie z całego świata będą mogli doświadczyć atmosfery Mistrzostw Świata na miejscu, poznać specyfikę imprezy, klimat, oraz podpatrzyć wiele ciekawych rzeczy.

Nie chodzi wyłącznie o doświadczenie obecności zawodników ze światowej czołówki i zawodów na najwyższym światowym poziomie ale również o możliwość spotkania osób z całego świata, poznania ich kultury i zwyczajów oraz zdobycia wiedzy o ich praktykach w świecie sportu. Uczestnicy będą mieli możliwość podzielić się swym doświadczeniem związanym ze sportami zimowymi z ludźmi z całego świata.

Uczestnicy w wieku od 14 do 17 lat powinni mieć ogólne zainteresowanie sportami zimowymi, motywację do udziału w wymianie międzykulturowej, znajomość języka angielskiego na dobrym (komunikatywnym) poziomie oraz chęć do zaangażowania w sport oraz organizację wydarzeń sportowych.

Program – obóz jest przygotowany dla 56uczestników , którzy będą mieli możliwość uczestniczyć w 2 etapach obozu : 1. od 24.02.-01.03 i 2. od  02.03.-07.03.2021.”

Zainteresowanych uczestników prosimy o przesyłanie wypełnionych wniosków (załączniki – osobne wnioski na poszczególne terminy) na adres faustyna.malik@pzn.pl do 10 maja 2020r.

Po tym terminie wnioski zostaną przesłane do Organizatorów.

 

LINK DO INFORMACJI O OBOZIE

 

źródło: Faustyna Malik/pzn.pl

Komentarze - 1

Ania

Opublikowano: 2020-04-18 20:26:59

Dlaczego w powyższej informacji jest podany wiek uczestników od 14 do 17 lat, skoro na oficjalnej stronie obozu jest mowa o uczestnikach w wieku od 13 do 17 lat?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl