Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

VII Puchar Kościeliska najlepszym biegiem Pucharu Polski Amatorów 2020

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-07-10

VII Puchar Kościeliska organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko - Kościelisko dla Biegaczy, wygrał głosowanie na najlepszy bieg Pucharu Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego w sezonie 2019/2020. GRATULUJEMY.

 

W głosowaniu czytelników skipol.pl Puchar Kościeliska zdobył aż 52,9 % głosów, miażdżąc tym samym konkurencję. Drugie miejsce w naszym głosowaniu zajęły organizowane po raz pierwszy jako oddzielna impreza Mistrzostwa Polski Amatorów w Zakopanem, z wynikiem procentowym wynoszącym 10,5, podium uzupełnia XC Turbacz Uphill w Obidowej z wynikiem 8,9 %.

 

 

ppa

Wyniki głosowania czytelników

 

Łącznie nasi czytelnicy oddali 189 głosów ( w terminie od połowy maja do końca czerwca) co i tak daje wyższy wyniki niż ilość uczestników w poszczególnych biegach zaliczanych do Pucharu Polski Amatorów.

 

Zwycięzcom gratulujemy, pokonanym życzymy awansu w przyszłorocznym głosowaniu.

 

Kuba Cieślar

 

p.s Dla piewrszych trzech biegów mamy pamiątkowe dyplomy z naszego Plebiscytu!

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl