Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kowalczyk czeka operacja?

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2011-12-21

Podajemy za TVP Sport: Justynę Kowalczyk po zakończeniu sezonu może czekać operacja kolana.

Tuż po zakończeniu sezonu Justynę Kowalczyk czeka wizyta w jednym z warszawskich centrów medycznych. Nie jest wykluczone, że ta wizyta skończy się na sali operacyjnej.

Od lata mistrzyni olimpijska z Vancouver zmaga się z bólem stawu kolanowego. Ból w prawym kolanie utrudnia zwłaszcza długie biegi i jazdę na rowerze – niezbędne w trakcie przygotowań. Na szczęście zimą jest znacznie lepiej.

Za wszelką cenę chcę się dobrze przygotować do Mistrzostw Świata w Val di Fiemme i do Igrzysk w Soczi – wyjaśniła Kowalczyk. - Jeżeli lekarz, któremu w stu procentach ufam, podejmie decyzję o konieczności zabiegu operacyjnego, to się po prostu z nią zgodzę.

Spotykamy się regularnie i będziemy to kolano „serwisować”zdradził dr Robert Śmigielski. – Słowo „serwisowanie” jest dobrze znane w tej dyscyplinie sportu. Będziemy „serwisować” kolano i poczekamy.


Źródł:sport.tvp.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl