Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski UKS-ów - listy startowe sztafet

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-03-16

Na zakończenie Ogólnopolskich Spotkań Uczniowskich Klubów Sportowych zaplanowano zmagania sztafet.

Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch grupach wiekowych: gimnazjalistów (junior C + rocznik 1999), którzy będą mieli do pokonania 3km i uczniów szkół podstawowych (2000 i młodsi) walczących na dystansie 2km.
Tradycyjnie już  na dwóch pierwszych zmianach rywalizacja będzie się odbywać klasykiem, a na dwóch kolejnych łyżwą.

Wśród starszych chłopców, którzy o 9:30 rozpoczną zmagania sztafet zgłoszonych zostało 11 zespołów. Brakuje wśród nich obrońców tytułu z MKS Istebna, tak więc z pierwszego pola wystartują zawodnicy MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Miejsce trzecie w roku ubiegłym zajęli zawodnicy NKS Trójwieś Beskidzka.
Wśród starszych dziewcząt w ubiegłym roku triumfowały zawodniczki St. Olympic Rabka Zdrój, przed MKS Halicz Ustrzyki Dolne i NKS Trójwieś Beskidzka.
Wśród chłopców ur 2000 i młodszych w ubiegłym roku triumfowali reprezentanci MULKS Tomaszów Lubelski, srebro wywalczyli zawodnicy NKS Trójwieś Beskidzka, a brąz MKS Istebna.
W grupie dziewcząt 2000 i młodszych złota bronić będą zawodniczki MKS Halicz Ustrzyki Dolne, które wyprzedziły rówieśniczki z LKS Hilltop Wiśniowa-Osieczny i MKS Istebna.

Listy startowe sztafet w załaczniku

LISTA

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl