Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Relacja z pobytu narciarzy biegowych UKS Rawa Siedlce na zgrupowaniu w Austrii

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-11-21


Rawa Siedlce dachstein biegi narciarskie 2013W pierwszej połowie listopada grupa 15. zawodników UKS Rawa Siedlce przebywała na zgrupowaniu w Austrii na tak zwanym "Pierwszym Śniegu". Zawodnicy mieli możliwość dwa razy dziennie trenować na nartach.


Dzięki sprzyjającej aurze rano trenowaliśmy na lodowcu Dachstein. Większość treningów poświęciliśmy na doskonalenie techniki klasycznej. Trening popołudniowy odbywaliśmy na stadionie w Ramsau. W dniu naszego przyjazdu gospodarze zaczęli sypać zmagazynowany z poprzedniej zimy śnieg. Udało się przygotować trasę o długości niespełna 1km. Dla naszych potrzeb wystarczyło to w zupełności. Ćwiczyliśmy głównie łyżwę. Razem z nami trenowali Austriacy, zawodnicy kadr młodzieżowych Niemiec i Rosji, oraz Bułgarzy, Węgrzy, Koreańczycy, a także grupa biegaczy ze słynnej szkoły sportowej Stams. Zgrupowanie owocne, mamy nadzieję, że jego efekty będą widoczne w sezonie startowym.

Z narciarskim pozdrowieniem

Grzegorz Staręga

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl