Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Magazyn Nordic Style także o biegach narciarskich

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-11-26

Nordic Style MagazynW ubiegłym tygodniu w salonach Empik-u pokazał się czwarty numer magazynu Nordic Style.

Magazyn poświęcony początkowo  tylko Nordic Walking, będzie publikował także artykuły dotyczące biegów narciarskich. W najnowszym numerze możemy przeczytać dwa teksty poświęcone naszej dyscyplinie "Trochę dłuższe kije" niżej podpisanego i "Dlaczego warto biegać na nartach" Kuby Mrozińskiego ze szkoły Start Ski w Jakuszycach.  W numerze także teksty z zakresu psychologii, dietetyki oraz wiele ciekawych ogólnosportowych tematów.

Miło nam donieść, że nasz portal będzie ściśle współpracował z wydawcą i redaktorem naczelnym Nordic Style - Piotrem Radwanem przy publikacji kolejnych tekstów o biegach narciarskich.
 
W  numerze piątym, który ukaże się początkiem stycznia 2014 postaramy się przybliżyć sylwetki olimpijczyków Soczi 2014, zamieścimy kalendarze biegów narciarskich w Polsce i na pewno czymś czytelników zaskoczymy.

Magazyn oprócz Empików, można nabyć także na allegro

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl