Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ważne i praktyczne informacje dotyczące biletów

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-12-11

Mamy dla Państwa zestaw ważnych i praktycznych informacji, dotyczących rozpoczętej w piątek 29 listopada sprzedaży wejściówek na zawody Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie (18-19 stycznia 2014 roku).

 

 - Sprzedaż blietów prowadzona jest wyłącznie przez stronę internetową znajdującą się pod adresem: pucharswiata.com

 

- Nie ma biletów – karnetów na dwa dni imprezy. Wejściówki należy kupować pojedynczo – na każdy dzień.

 

- Bilety sprzedawane są na sektory A, B oraz E. Nie ma wejściówek na sektory znajdujące się przy trasie biegu, tylko na stadion.

 

- Dla osób niepełnosprawnych przewidzianych jest 50 miejsc w sektorze B, cena biletu to 35 zł, a dla opiekuna normalna cena, czyli 70 zł; aby kupić bilet dla osoby niepełnosprawnej należy skontaktować się pod adresem bok@pucharswiata.com (i najlepiej od razu przesłać oświadczenie o niepełnosprawności). Mowa o osobach niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Sprzedaż jest prowadzona do wyczerpania miejsc.

 

- Nie ma biletów ulgowych dla dzieci. Zabierając dzieci pamiętajcie o możliwych niskich temperatutach i uciążliwej wilgotności.

 

- Bilety będą wysyłane (dla zainteresowanych) Pocztą Polską, polecony, priorytet (6 zł) – w połowie grudnia. Jednak każdy Klient, który zapłaci za bilet ma go od razu w formie elektronicznej na swoim koncie (jest to pełnoprawny bilet uprawniający do wejścia). Wysyłka jest tylko opcjonalna.

 

- Bilety upoważniają do wejścia na dany sektor. W sektorach nie ma numerowanych miejsc. Miejsca są stojące na trybunach tzw. schodkowych.

 

- Nie prowadzimy sprzedaży biletów grupowych. Każdy kupuje wejściówki indywidualnie!

 

-Wszystkie zapytania dotyczące biletów kierujemy do prowadzącej sprzedaż firmy Polish Sport Promotion, e-mail: bok@pucharswiata.com

 

Tomasz Hucał H&S Media

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl