Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich: Pierwsze biegi przeniesione na styczeń

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-12-16

Małopolska Liga SZS 2014 w biegach narciarskich rozpocznie się zawodami w Zakopanem 7 stycznia. Pierwotny termin czyli 19 styczeń, zostaje odwołany, a zawody przeniesione jak wyżej.

 

Komunikat Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego:

 

W uzgodnienie z UM Zakopane, uprzejmie informuję że planowana na dzień 19 grudnia br. I rzut Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS i Ligi Tatrzańskiej zostaje przeniesiony na dzień 7 stycznia 2014r.Powodem zmiany jest trudne warunki śniegowe w Z-nem i Małopolsce oraz wys. temperatura w najbliższych dniach w Zakopanem. Prosimy o sprawdzanie informacji na portalach: skipol, mszs.krakow.pl, pifsport.pl oraz naszych partnerów medialnych - Wiceprezes MSZS Kraków - Feliks Piwowar

 

Kalendarz ligi można znależć w zakładce kalendarz PZN na skipol-u. O wszystkich ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

/KaCe/

Komentarze - 2

pifsport

Opublikowano: 2013-12-16 21:20:40

nie dokonaliście Panowie zamiany terminu z 8 styczna na 15 styczeń -zawody w Kluszkowcach. Proszę o zmianę w Waszym kalendarzu SKIPOL

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-17 21:27:35

Zrobione panie Prezesie

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl