Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Pierwsze zawody Biegu na Igrzyska w Karpaczu - komunikat organizatora

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-12-16

Firma Ak-pol, organizator cyklu zawodów Bieg na Igrzyska, informuje o zmianie miejsca rozegrania pierwszych biegów w tym sezonie. Poniżej oficjalny komunikat w tej sprawie.

 

Polski Związek Narciarski oraz Centrum Promocji AK-Pol – organizator V edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” mają  przyjemność poinformować, że zawody programu w sezonie 2014 zostaną rozegrane zgodnie z terminami  ujętymi w kalendarzu biegowym PZN 2013/2014.

 

Biorąc pod uwagę, że na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie prowadzone są prace przygotowawcze do Pucharu Świata FIS, w porozumieniu  ze Stowarzyszeniem „Bieg Piastów” podjęliśmy decyzję o organizacji zawodów inaugurujących sezon „Biegu na Igrzyska”  na trasach w Karpaczu.

 

Trasy Polany Jakuszyckiej pozostaną w tym układzie trasami rezerwowymi i mogą zostać przez nas wykorzystane w przypadku braku śniegu w Karpaczu. Zapraszamy więc serdecznie na trasy w Karpaczu Górnym 4 i 5 stycznia /komunikat organizacyjny zawodów w Karpaczu wraz z regulaminem „Biegu na Igrzyska” 2014 kluby otrzymają w piątek 20 grudnia/. 

 

W piątkowym komunikacie zarekomendujemy wraz z Urzędem Miasta Karpacz te ośrodki na terenie miasta, które będą gotowe po preferencyjnych cenach zapewnić zakwaterowanie i wyżywienie dla uczestników „Biegu na Igrzyska”

                                                         

Ze sportowym pozdrowieniem

Sławomir Strzelczyk

Dyrektor ds. organizacyjnych NPRBN „Bieg na Igrzyska”

Tomasz Furtak

Rzecznik prasowy NPRBN „Bieg na Igrzyska”

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl