Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Małopolskie Igrzyska Młodzieży w biegach narciarskich - odwołane

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-01-27

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w biegach narciarskich zgodnie z kalendarzem miały odbyć się 31 stycznia w Czerwiennem. Z powodu niewystarczającej pokrywy śnieznej zawody zostają odwołane.

 

Prezentujemy oficjalny komunikat w tej sprawie:

Szanowni Państwo trenerzy, opiekunowie oraz zawodnicy i uczniowie zainteresowani zawodami Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS w Biegach Narciarskich - jesteśmy zmuszeni Was poinformować o kolejnym odwołaniu zawodów.

 

Tym razem z dnia 31.01.2014r. w Czerwiennym ( Liga i Finał Małopolskich IMS i Gimnazjady). Na dzień dzisiejszy średnia pokrywa śniegu w Małopolsce to ok. 10cm. W związku z powyższym przygotowujemy nowy kalendarz cyklu zawodów.Prawdopodobnie w ciągu kilku dni zostanie usypana trasa biegowa w Zakopanem, jeżeli tak będzie to postaramy się zorganizować w najbliższym możliwym terminie zawody na tych trasach.

 

PROSIMY O ŚLEDZENIE STRON INTERNETOWYCH - www.mszs.krakow.pl, skipol.pl, pifsport.pl

 

Wiceprezes MSZS Kraków Feliks Piwowar

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl