Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mieszkanie za medal?

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-01-28

Polski Komitet Olimpijski powiedział ile zamierza zapłacić zawodnikowi za dany medal zdobyty na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.  Za złoty krążek zwycięzca otrzyma 120 tys. złotych, za srebro 80 tys, a za medal z brązowego kruszcu 50.


Jak podaje otodom.pl, Justyna Kowalczyk zdobywając medal złoty mogłaby pozwolić sobie na: Nowe, wykończone mieszkanie jednopokojowe o powierzchni całkowitej 33,40 mkw., w tym powierzchnia użytkowa 28 mkw. Mieszkanie położone w Limanowej, usytuowane w nowym budownictwie na I piętrze. Niezależne ogrzewanie - piec dwu-funkcyjny gazowy. Mieszkanie bez czynszu. Koszty administracyjne ok. 100 zł.

Za srebro: Dom do remontu w okolicach Limanowej zbudowany w latach 70 z drewna na podmurówce kamiennej. Dom ma powierzchnię około 60 mkw. i posiada 2 pokoje, kuchnię, sień wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Działka o powierzchni 15 arów. Część działki stanowi sad, sąsiaduje ona bezpośrednio z lasem. Dom usytuowany na stoku południowym. Media: prąd, woda z własnej studni, szambo. Dojazd do domu asfaltowy odśnieżany w zimie.

Za brąz: Działka budowlana o powierzchni 1 900 mkw. położona na skraju dużego kompleksu leśnego we wsi Stara Wieś, w gminie Limanowa. Media: na działce znajduje się studnia, prąd w odległości około 150 m (wydane zostały warunki przyłącza). Działka leży przy powiatowej drodze łączącej Limanową ze Szczawnicą. Posiada WZ na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. W odległości 15 km znajdują się wyciągi narciarskie

Zestawienia pieniężne jak widać są ciekawe, ale mimo wszystko myślę, że Justyna nie będzie chciała się skusić na dane propozycje.

 

fot. Pawel Hajda - skipol.pl

 

Alicja Kaźmierska

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl