Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kibice podsumowali Puchar Świata w Szklarskiej Porębie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-01-29

Pora także na podsumowanie naszych ankiet dotyczących Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Pytaliśmy Was o największe zaskoczenie na plus oraz prosiliśmy o ocenienie występu naszej drużyny.

 

Za największe zaskoczenie (na plus) uznaliście Sylwię Jaśkowiec (48,9%). Drugie miejsce zajęła Ewelina Marcisz (17,3%), a trzecie pierwszy z męskich przedstawicieli, czyli Baptiste Gros (14,1%). Pierwszą szóstkę uzupełnili Vaselin Tsinzov (9,7%), Laura Orgue (3,2%) oraz Hongxue Li (3,2%). Głosowały 92 osoby. Pełne wyniki TUTAJ.

 

Większość z Was uważa, że występ reprezentacji Polski w PŚ był dobry (43%). Zdaniem 23,8% nasza drużyna zaprezentowała się przeciętnie, a 14.6% uważa, że występ był rewelacyjny. Głosowało 130 osób. Pełne wyniki TUTAJ.

 

Oczywiście zachęcamy do stałego głosowania we wszystkich ankietach na stronie.

 

KR

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl