Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich - Supraśl 25-27.02.2014

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-14

10-te jubileuszowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski odbędą się w Supraślu na trasach Uroczyska Glinki w dniach 25-27 lutego. Prawo startu w zawodach mają zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach 91-93, posiadający ważną licencję PZN.

 

Panie i panowie w kategorii U-23 będą rywalizować w trzech konkurencjach. We wtorek 26 lutego rano wystartują w sprintach stylem dowolnym na dystansie 1,2 kilometra, po południu o godz. 15 panie pobiegną na dystansie 5 kilometrów klasykiem, panowie na dwukrotnie dłuższym dystansie. Środa to bieg łączony 5kmCL+5kmF dla pań i 10+10 dla panów.

 

Organizator UKS Hubal Białystok i Podlaski Okręgowy Związek Narciarski zastrzega sobie możliwość zmiany dystansów w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ewentualna zmiana terminu zostanie podana do wiadomości 24 lutego.

 

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl