Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk: „Z igrzysk jestem zadowolona”

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-22

Mimo nie ukończenia ostatniej konkurencji, czyli biegu na 30 kilometrów, Justyna Kowalczyk jest zadowolona ze swojego występu na igrzyskach olimpijskich.

 

Każde igrzyska olimpijskie, w których wystartowałam były dla mnie piękne, każde równie piękne - stwierdziła Kowalczyk, która również dodała, że nie przyjechała na igrzyska tylko po to by je zaliczyć- Z tych biegów jestem bardzo zadowolona, na igrzyska zawsze się jedzie by walczyć na 100%, zdobyłam złoto, jestem najbardziej utytułowanym sportowcem zimowym w Polsce, w życiu bym się tego wcześniej nie spodziewała – dodała podwójna mistrzyni olimpijska.

 

Nasza najlepsza zawodniczka pochwaliła też atmosferę igrzysk w Soczi – Świetnie się tu czułam, od początku wiedziałam, że w Rosji będę się świetnie czuć i jeśli ktoś nie jest malkontentem też nie powinien narzekać – stwierdziła Kowalczyk

ED Źródło: TVN24/x-news

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl