Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk przeszła badania w krakowskim szpitalu

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-25

Justyna Kowalczyk przeszła we wtorek badania kontuzjowanej stopy w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Ich wyniki będą znane najwcześniej w środę.

 

- Zawodniczka przeszła badania tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego kontuzjowanej stopy - powiedział PAP lekarz opiekujący się dwukrotną mistrzynią olimpijską, Stanisław Szymanik.

 

Kowalczyk we wtorek nad ranem wróciła do Polski z Igrzysk Olimpijskich w Soczi. 31-letnia zawodniczka z Kasiny Wielkiej wywalczyła tam złoty medal w biegu na 10 km techniką klasyczną. To jej piąty olimpijski krążek, w tym drugi złoty. W Rosji startowała mimo kontuzji stopy.

 

Dziewiątego lutego biegaczka narciarska poinformowała, że prześwietlenie wykazało wielowarstwowe złamanie kości stopy. Nie zważając na to postanowiła nie wracać do Polski, lecz podjąć gruntowne leczenie dopiero po zakończeniu imprezy.

 

ED Źródło: PAP

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl