Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich już za nami

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-03-05

Za nami XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich Śląsk 2014, która miała miejsce w Zakopanem. Wczorajszego dnia odbyły się ostatnie biegi, dekoracje oraz nastąpiła ceremonia zamknięcia, a na koniec dla zgromadzonej publiczności oraz dla naszego portalu, cztery dni olimpiady podsumował Prezes Śląskiej Federacji Sportu Pan Marian Waligóra.


Na sam koniec olimpiady wręczone zostały nagrody dla czołowych województw, a dla zgromadzonej publiczności oraz dla czytelników naszego portalu, XX Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w biegach narciarskich podsumował i zarazem podziękował wszystkim, którzy pracowali i przyczynili się do rozegrania olimpiady, zawodnikom, trenerom, Prezes Śląskiej Federacji Sportu Pan Marian Waligóra (czwarty od prawej strony na zdjęciu):

"Najważniejsze, że cały program został zrealizowany zgodnie z planem. Mimo, że warunki były daleko odbiegające od takich jakie byśmy sobie wymarzyli na zawodach tej rangi. Zarówno wszyscy uczestnicy jak i ja życzyłem aby tak było do końca, żeby opatrzność pozwoliła nam dokończyć rozpoczęte zmagania Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych, tutaj w biegach narciarskich. Cel został osiągnięty. Na dobrą sprawę mogliśmy na Śląsku wywiesić białą flagę i z powodu warunków tych zawodów nie zorganizować. Wówczas byłaby to porażka sportowa oraz wszystkich działaczy, a przede wszystkim byłaby to wielka przykrość dla zawodników, dlatego że najważniejsze zawody mogłyby się nie odbyć. Należą się ukłony w kierunku miejscowych organizatorów, że mimo sytuacji atmosferycznej zawody odbyły się w optymalnych warunkach, które zostały zapewnione."

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl