Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Białka Tatrzańska - widzimy się już na dniach (foto)!

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-03-07

Już w ten weekend karuzela jednych z ostatnich polskich zmagań w narciarstwie biegowym zawita do Białki Tatrzańskiej. W niedzielę rozpoczną się Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada oraz Mistrzostwa Polski UKSów.

 

Stacja Narciarska Kotelnica Białczańska głównie słynie z narciarstwa alpejskiego, ale także i właśnie z tras biegowych, na których odbędą się w/w zawody. W większości trasy są oświetlone, a aktualne warunki na nich panujące pozwalają na trenowanie o czym przekonały się poszczególne kluby, które ostatnio miały okazję odbywać swoje treningi na wspomnianych narciarskich szlakach.

Aktualnie trasy utrzymywane są na nadchodzące zmagania, którymi będą Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada oraz Mistrzostwa Polski UKSów. W poniedziałek również zapadnie decyzja w sprawie zorganizowania w Białce Tatrzańskiej finału Biegu na Igrzyska. Nadal nie wiadomo gdzie warunki atmosferyczne oraz śniegowe pozwolą na rozegranie Mistrzostw Polski Seniorów.

W galerii skipol-a zamieściliśmy kilka zdjęć oraz film video z tras z Białki Tatrzańskiej, które wykonał podczas treningu trener Jan Żmojda z UKS Puszcza Supraśl.

 

GALERIA

 

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl