Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnopolskie Igrzyska i Gimnazjada oraz Mistrzostwa Polski UKS-ów - KLASYFIKACJA BRIKOMAPLUS

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-03-09

Klasyfikacja Brikomaplus to klasyfikacja punktowa szkół podstawowych i gimnazjów prowadzona w ramach Ogólnpolskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej i Gimnazjady.Po pierwszym dniu zawodów prowadzą Gimnazjum Istebna i SP Kościelisko.

 

W klasyfikacji gimnazjów jak dotychczas sklasyfikowano 27 szkół. Prowadzi Gimnazjum Istebna, którego biegacze narciarscy zgromadzili 94 punkty. Trzy punkty straty do Istebnej traci drugie w kalsyfikacji Gimnazjum SMS Szczyrk. Trzecie miejsce, jednak z widoczną stratą to Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Zawodnicy z Zakopanego zgromadzili jak dotychczas 42 punkty.

Kolejne lokaty dla:

4. PG 6 Siedlce - 26 pkt

5. G Kościelisko - 24 pkt

6. G Szklarska Poręba - 19pkt

 

W tej samej klasyfikacji szkół podstawowych na prowadzniu jest Szkoła Podstawowa z Kościeliska z wynikiem 58 punktów.Drugie miejsce dla uczniów SP nr 3 z Tomaszowa Lubelskiego z 50 punktami na koncie, a trzecie dla SP nr 1 z Istebnej. Biegacze z tej miejscowości zdobyli dotychczas 40 punktów.

Pozostałe lokaty dla:

4. SP Jaworzynka - 32 pkt

5. SP Wysowa Zdrój - 30pkt

6. SPSK Stare Bystre 1- 29pkt

 

Więcej o tej klasyfikacji po otrzymaniu pełnych wyników.

 

/KaCe/

Komentarze - 1

kibic 2

Opublikowano: 2014-03-09 20:42:44

Przepiękna KLASYFIKACJA tak Należy nagradzać , ludzi i intytucje, które wnosza coś dla sportu dzieci i młodzieży -KLSYFIKACJA MA-PLUSA SKI-WAX

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl