Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski Seniorów 2014 w biegach narciarskich - czekamy

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-03-13

Mistrzostwa Polski Seniorów (MPS) 2014 w biegach narciarskich zostały odwołane w planowanym terminie. Informacja z pewnością nikogo nie dziwi, pierwotne miejsce zawodów Kubalonka, jest bez grama śniegu.

 

 

Jak informuje przewodniczący komisji biegów PZN Grzegorz Staręga, wczoraj poruszył kwestię zawodów  z prezesem PZN Apoloniuszem Tajnerem. Zastępcze miejsca rozegrania Mistrzostw Jakuszyce i Szczyrbskie Pleso nie wchodzą w grę, z powodów oficjalnego zamknięcia tras w Jakuszycach dwa tygodnie temu oraz nakładających się zawodów w Szczyrbskim Plesie na Słowacji. W tym drugim przypadku odwołano także przeniesiony tam z Zakopanego Slavic Cup.

 

Jeżeli sprawdzą się prognozy meteo zapowiadające na najbliższe dni ochłodzenie i opady śniegu w Zakopanem istnieje teoretyczna możliwośc rozegrania MPS 2014 na trasach COS. O możliwości rozegrania Mistrzostw Polski 2014 w biegach narciarskich będziemy informować na bieżąco.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl