Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Człowiek Justyny Kowalczyk w Falun

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-03-19

Justyna Kowalczyk nie ogłosiła swojej decyzji o tym, co dalej z jej karierą, ale wiele wskazuje na to, że będzie dalej startować. W Falun, gdzie odbył się finał Pucharu Świata, nasza mistrzyni miała swojego człowieka.

 

Jeden z jej serwismenów, Estończyk Are Mets był na miejscu podczas rozgrywanych w ostatni weekend zawodów, by zbadać zmodyfikowane w stosunku do poprzednich lat trasy. Gdyby Justyna Kowalczyk zdecydowała się na kolejny sezon startów, będzie wiedziała, co ją czeka jeszcze przed przyjazdem na mistrzostwa świata.

 

Na informacje czy siedmiokrotna medalistka mistrzostw świata powalczy w Falun o następne medale będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Na razie Kowalczyk leczy złamaną kość stopy. Najpierw odpoczywała w domu rodzinnym, później na jakiś czas wyjechała z kraju. Jej przyszłość poznamy najprawdopodobniej na początku kwietnia, podczas gali podsumowującej igrzyska olimpijskie w Soczi.

 

ED Źródło: fakt.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl