Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Polski w Tomaszowie oraz Tomaszowska setka, czyli bijemy rekord Polski w biegu na 100 metrów na nartorolkach

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-08-29

W ramach Pucharu Polski na nartorolkach w Tomaszowie Lubelskim organizatorzy postarali sie o kolejną atrakcję. Po raz pierwszy w Polsce rozegrany zostanie sprint nartorolkowy na dystansie  100 metrów o Puchar Krismara.

 

Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn na dystansie  100 metrów. Uczestnicy wystartują na identycznych, fabrycznie nowych nartorolkach firmy skirollers dwukrotnie, zwycięstwo daje najlepszy czas z dwóch biegów. Zawody będą przeprowadzone w formule OPEN, czyli zarówno dla zawodników, jak też dla tych, którzy nie posiadają licencji PZN.

Oprócz nagród finansowych dla zwycięzców ufundowanych przez firmę Krismar, najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymają bony premiowe od Brikomaplus-a.

Dodatkowym , historycznym bonusem będzie tytuł rekordzisty kraju na setkę.

 

W Pucharze Polski na nartorolkach  zawodnicy będą rywalizowali w sprincie narciarskim na 1000 metrów. Będą mieli do pokonania  2 okrążenia  toru / tor liczy 500 m/.  Rozegrane  zostaną eliminacje, a  następnie poprzez ćwierćfinały , półfinały 4 najlepszych zawodników spotka się w  wielkim finale,  aby walczyć o zwycięstwo.
W  zawodach mogą wystartować wszyscy chętni spełniający wymogi regulaminowe. Najmłodszą kategorią będzie  kategoria Juniora E czyli dzieci w  wieku rocznik 2002 i młodsi. Przewidziano również kategorie Masters dla amatorów

Więcej szczegółów na stronie organizatora TUTAJ

 

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl