Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

2 w 1 czyli Mistrzostwa Polski w biathlonie i biegach narciarskich na nartorolkach, dlaczego nie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-09-18

Pierwszy weekend września, w Jeleniej Górze Sobieszowie rozgrywano Mistrzostwa Polski na nartrolkach, w tym samym czasie na Jamrozowej Polanie Mistrzostwa Polski w biathlonie.

 

Wiem czym ryzykuję pisząc ten tekst, mogę potocznie mówiąc podpaść jednym i drugim ale co tam, kto nie ryzykuje ten... można wstawić dowolna opcję.

Dlaczego poruszam ten temat, brakuje mi dużej, przez duże D, imprezy na nartorolkach w Polsce, z odpowiednią oprawą, sponsorami, kibicami i przedewszystkim z zawodnikami kadr Polskiego Związku Narciarskiego (PZN) i Polskiego Związku Biathlonu (PZB).

Do południa swoje biegi rozgrywają biegacze, po południu, czy wieczorem biathloniści, pomiędzy można rozegrać Mistrzostwa Polski amatorów, gratka, dla kobiców i mediów niesamowita. Pozatym nie 100-120 startujących, ale 200-300 jest jak najbardziej realne. Dla organizatorów większa mozliwość reklamy samej imprezy, ściągnięcia sponsorów, pokazanie szerszej publiczności, że w lecie także dyscypliny zimowe żyją i nie ukrywajmy większe sznase na zarobienie pieniędzy. Przecież o to także chodzi!

 

Dla przeciętnego Kowalskiego możliwość zobaczenia w jednym miejscu i czasie medalistek mistrzostw świata w biathlonie i najlepszych naszych biegaczy narciarskich też będzie gratką, nie w telewizji, nie zimą zakutanych w wielowarstwowe ubrania, tylko latem, na żywo na wyciągnięcie ręki. Można zrobić z imprezy wielki show.

 

Powyższe pisze po komentarzu w jednym z artykułów o zawodach na nartorolkach.

Panowie organizatorzy, może warto się porozumieć, jestem przekonany, że wszyscy na tym zyskają.

 Czekam na komentarze, oraz zapraszam do głosowania w ankiecie na ten temat ( po lewej stronie tekstu).

 

Kuba Cieślar

Komentarze - 3

zainteresowany

Opublikowano: 2014-09-18 15:05:11

Ilość takich miejsc gdzie można rozegrać jedno i drugie jest mocno ograniczona. Tekst sponsorowany?

zakopane

Opublikowano: 2014-09-18 19:27:38

Świetny pomysł ;)

zawodnik

Opublikowano: 2014-09-19 14:41:15

dorby pomysł ! ale żeby w biegach móc zrobić takie zawody na jamrozowej polanie trzeba mieć wolniejsze rolki niż pucharowe !!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl