Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieg na Igrzyska - nowy termin zawodów w Jakuszycach

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-12-17

Komunikat w sprawie pierwszej edycji tegorocznego cyklu Bieg Na Igrzyska w biegach narciarskich. Dotyczy zmiany terminu zawodów w Jakuszycach (Szklarska Poręba). Oficjalny komunikat prezentujemy poniżej.

 

Polski Związek Narciarski i Centrum Promocji AK-Pol informują, że inauguracyjne zawody sezonu 2014/2015 Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” są zaplanowane w dniach 5-6 stycznia 2015 w Szklarskiej Porębie

 

Ostateczna decyzja w sprawie rozegrania zawodów jest zależna od warunków śniegowych na Polanie Jakuszyckiej i zostanie przekazana osobnym komunikatem nie później niż 23 grudnia 2014.

 

Sławomir Strzelczyk  

Dyrektor Organizacyjny

Komentarze - 4

łejer

Opublikowano: 2014-12-18 19:01:57

To cytat ze strony PZN: Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner pochwalił świetną organizację piątej już edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska": „To naprawdę bardzo udana impreza, pozwalająca na przeprowadzenie rywalizacji sportowej w świetnej oprawie. „Bieg na Igrzyska” to nie tylko organizacja zawodów, ale także pomoc dla klubów w postaci sprzętu narciarskiego oraz stypendia dla młodych sportowców. Liczę, że dzięki programowi utrzymana zostanie motywacja naszych zawodników do uprawiania tej dyscypliny. Tak powiedział prezes Tajner, to w końcu sa te stypendia czy nie?

narciarz

Opublikowano: 2014-12-18 20:06:55

MAM PYTANIE -to w końcu są te stypendia , może się ktoś odezwie ???po drugie zadam pytanie ile to kosztuje, uważam, że za te pieniądze zorganizować by można trzyligii regionale np. Małopolską, Dolnośląska Karpacką a może i Mazowiecką. Cikawe kto to bierze takie PIENIĄDZE///

skimaniak

Opublikowano: 2014-12-19 17:04:44

Ciekawy ten temat stypendiów, z tego co pamiętam to miały być, pan prezes mówi, że są, jaka jest prawda? Możecie to wytłumaczyć?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-12-19 17:12:30

Wg posiadanych przez nas nieoficjalnych informacji (konsultacje telefoniczne z trenerami) stypendiów w cyklu Bieg Na Igrzyska nie ma. Może pan Prezes pomylił sobie dyscypliny, nie wiem. Z drugiej strony taką informację podała strona PZN-u, także wszystko do wyjaśnienia. Szczegóły podamy niebawem.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Prawa autorskie © skipol.pl