Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Liga Małopolska startuje w najbliższą środę (14.01) w Zakopanem [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-01-13

Nareszcie. Liga Małopolska SZS "Puchar ON Kotelnica Białczańska" w biegach narciarskich startuje zawodami w najbliższą środę 14 stycznia w Zakopanem na trasach zachodnich.

 

AKTUALIZACJA:LISTA STARTOWA  zawodów 14.01.2015 ZAKOPANE

Zgłoszono do zawodów ponad 350 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjów małopolski.

 

Oczywiście podobnie jak w ubiegłym roku aura nie rozpieszcza organizatorów i zawodników. Śnieg raz jest, raz go nie ma, jak jest to leje deszcz, albo wieją huraganowe wiatry. Jednak nie tym razem, Liga przy wsparciu sił wyższych nareszcie startuje. Trasę miałem przyjemnośc oglądać wczoraj podczas wczorajszych zawodów Salomon Nordic Sunday, jest na niej duża ilość śniegu, której do środy z pewnością nie zabraknie.

 

Szef LIGI Feliks Piwowar poinformował nas, że zawody będą przeprowadzone stylem dowolnym, ale wychodząc naprzeciw prosbom paru trenerów, dla początkujących biegaczy narciarskich będzie założony jeden tor do klasyka.

Także w imieniu Feliksa Piwowara przypominamy o ostatecznym i restrykcyjnie przestrzeganym terminie zgłoszeń do LIGI, który mija w dniu dzisiejszym.

Tutaj mała prywatna dygresja, panowie trenerzy i nauczyciele szkół małopolski, szanujmy wzajemnie swoją pracę, dotrzymujmy terminów i formy zgłoszeń do zawodów, żeby pamiętne zgłoszenie sprzed roku na pomiętej kartce w kratkę z godziny przed zawodami i awanturującym się trenerem odeszło w niebyt.

W dniu zawodów zawodnika można tylko wycofać, nie ma mowy o dopisywaniu !!

 

Zarówno komunikat jak też formularz zgłoszeniowy do LIGI na stronie firmy pifsport obsługującej biuro zawodów TUTAJ

 

REGULAMIN LIGI

 

Do zobaczenia w Zakopanem

 

Z ostatniej chwili : Liga ma nowego sponsora, do firmy Aiconsport dystrybutora smarów Briko Maplus, który sponsoruje klasyfikację drużynową (szkolną) dołaczyła firma Fischer Polska dystrybutor marki Fischer. Poczynając od edycji w Zakopanem na każdych zawodach będziemy rozdawali po dwie pary nart juniorskich marki FISCHER.

 

Jeszcze krótkie przypomnienie o nagrodach fundowanych przez firmy:

klasyfikacja Briko Maplus czyli drużynówka sponsorowana przez firmę Aiconsport jest premiowana w następujący sposób:

Kategoria Szkoły Podstawowe:

za Ranking końcowy Ligi

Pierwsze miejsce: 1500,00 PLN (kupon na smary)

Drugie miejsce: 1000,00 PLN (kupon na smary)

Trzecie miejsce: 500,00 PLN (kupon na smary)

+ każde zawody kupon na smary 50,00 PLN za I miejsce (do wykorzystania w ciągu 14 dni)

 

Kategoria Szkół Gimnazjalnych

za Ranking końcowy Ligi

Pierwsze miejsce: 2000,00 PLN (kupon na smary)

Drugie miejsce: 1200,00 PLN (kupon na smary)

Trzecie miejsce: 800,00 PLN (kupon na smary)

+ każde zawody kupon na smary 50,00 PLN za I miejsce (do wykorzystania w ciągu 14 dni)

 

Na każdej edycji Ligi Małopolskiej będą rozlosowywane wśród szkół dwie pary nart FISCHERA z wiązaniami, ufundowane przez firmę Fischer Polska, losowanie będzie przeprowadzane wśród startujących szkół, jedna para dla szkoły podstawowej, jedna dla gimnazjalnej.

 

Kuba Cieślar

 

Komentarze - 3

łejer

Opublikowano: 2015-01-12 15:06:24

Po dwie pary nart na edycję? salomonowi w BNI wychodzi 10! Co tak mało? Z drugiej strony rozwijacie się, czyżby chęć konkurencji w stosunku do biegu na igrzyska? Powodzenia ligowcy, pozdrawiam i trzymam za was kciuki

skimaniak

Opublikowano: 2015-01-12 15:50:25

Nie bój łejer, fischer lepszy. Jedne zawody BNI kosztują więcej niż cała liga, a i tak większość sprzętu bierze Tomaszów. Chyba, że chcesz wydać 40 tysięcy na wyjazdy, po to żeby dostać 20tys w sprzęcie. W lidze startuje czasami wiecej zawodników, a koszt wyjazdu to transport i tyle. Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy cię nie zdradzi!

moriKone

Opublikowano: 2015-01-14 07:55:09

"Jedne zawody BNI kosztują więcej niż cała liga, a i tak większość sprzętu bierze Tomaszów." - Dobra praca z młodzieżą, duże zainteresowanie dzieci, mądre zarządzanie klubem to wygrywają klasyfikacje - o to chodzi w zarządzaniu klubem sportowym żeby mieć wyniki i zabezpieczenie finansowe ;) Takimi komentarzami odbierasz dzieciakom z Tomaszowa radość z tego że chcą być najlepsze w tym co robią. Chwała ludziom i firmą które dają tym dzieciakom możliwość ROZWOJU w Tomaszowie. Rywalizują z resztą w uczciwej walce na trasach biegowych, uczą się samodzielności i poznają inne ośrodki narciarstwa + troszkę pozwiedzają. - i co NAJWAŻNIEJSZE --> cieszą się że to wszystko dają im biegi narciarskie.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl