Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zapisy na 39. Bieg Piastów przedłużone do 6 lutego!

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-01-30

Dziś zapadła decyzja o przedłużeniu zapisów na 39. Bieg Piastów do 6 lutego. - Jednocześnie informujemy, że osoby, które do 31 stycznia nie wniosą opłaty startowej, zostaną skreślone z listy startowej - zaznaczają organizatorzy.

 

Padający w ostatnich dniach śnieg spowodował, że organizatory otrzymują coraz więcej zapytań o miejsca na liście startowej 39. Biegu Piastów. Aby ułatwić zapisy, podjęli więc decyzję o przedłużeniu zapisów do 6 lutego, do godz. 23.59. - Na dziś przygotowane są już wszystkie trasy 39. Biegu Piastów. Jeżeli nie dopadnie nas pogodowy kataklizm, możemy zapewnić, że wszystkie biegi odbędą się na pełnych dystansach - deklaruje Komandor Biegu Piastów, Dariusz Serafin.

 

- W ubiegłym roku, ani razu nie udało nam się przygotować więcej, niż 20 kilometrów tras. W tym sezonie, już od kilku tygodni na biegaczy czeka ponad 60 km tras biegowych, czyli wszystkie, którymi dysponujemy. Prognozy są dla nas bardzo korzystne, więc na dziś żaden z biegów nie jest zagrożony - dodaje Komandor.


Trasy wszystkich biegów znajdziecie na stronie internetowej, w zakładce Bieg Piastów / 39. Bieg Piastów / Trasy.

 

Zapisywać można się do piątku 6 lutego, do godz. 23.59; osobiście w biurze Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej lub internetowo TUTAJ

 

W weekend 7 i 8 lutego powstawać będą listy startowe. W poniedziałek 9 lutego zostaną one opublikowane na stronie internetowej Biegu Piastów. Do środy, do godz. 23.59 będzie czas na ewentualne reklamacje dotyczące numeru startowego oraz miejsca w sektorze startowym. Ostateczne listy startowe opublikowane zostaną do 15 stycznia na stronie internetowej BP.

 

Organizatorzy zdecydowali jednocześnie, że osoby, które nie wniosą opłaty startowej do 31 stycznia, zostaną skreślone z listy startowej.

 

Po 6 lutego będzie możliwość zapisania się na każdy z biegów, do wyczerpania limitu miejsc. - Ale uwaga! Po 6 lutego zapisujemy tylko na koniec listy startowej, bez względu na wyniki, umiejętności i możliwości danego zawodnika - zapowiada Dariusz Serafin.

 

Statystyki zapisanych na 39. Bieg Piastów (stan na piątek, 30 stycznia, godz. 15:30):

15 km CT - 1376 (limit: 1500 osób)
50 km CT - 1798 (limit: 2500)
25 km CT - 1434 (limit: 2500)
30 km FT - 490 (limit: 600)

Razem: 5098 zapisanych.

 

/huc/

 

fot. Tomasz Hucał

Tak dziś wyglądała Polana Jakuszycka o poranku. A obecnie znów zaczął padać śnieg.

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl