Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Stowarzyszenie w organizacji STOP Bezprawiu w Biegach Narciarskich

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-03-02

ogłoszenie płatne:

Stowarzyszenie prosi o zgłaszanie wszelkich bezprawnych czynnosći, polegających na łamaniu praw zawodników i dzieci uprawiających biegi narciarskie. Ponadto prosimy o informacje o wszystkich niedopuszczalnych zachowaniach, które potwierdzają fakt nieprawidłwoego zarządzania środkami finansowymi.

 

KONTAKT: tel. 795 222 225, email: stopbezprawiuBN@wp.pl

 

 

Komentarze - 13

skimaniak

Opublikowano: 2015-03-02 10:36:05

bardzo to enigmatycznie brzmi, można prosić więcej szczegółów, tak naprawdę nie wiadomo kto co i jak !

podatnik chlebo dawca

Opublikowano: 2015-03-02 10:58:55

O nie prawidłowości finansowe to 80% organizatorów zawodów musieli by zamknąć :p

dbk

Opublikowano: 2015-03-02 13:06:42

mocne słowa, liczby (80%) też potwierdzasz ? ;-) Jeśli tak to zamiast pisać na forum zgłoś nieprawidłowości w stosowanych organach. Anonimowe biadolenie niczego nie wnosi oprócz tego że zabija czas. Czy wiedząc o w/w, milcząc nie uczestniczysz w tym w jakiś sposób?

dbk

Opublikowano: 2015-03-02 11:33:56

ooo...widzę że coś się przelało.. Do skimaniaka: ludzka ciekawość czy może ...niepokój? ;-)

narciarz

Opublikowano: 2015-03-02 18:50:17

Kiedy T Z N w biegach narciarskich ????

Ania

Opublikowano: 2015-03-02 19:46:54

Mój niepokój budzą następujące kwestie: Stowarzyszenie jest w organizacji. Kto jest założycielem stowarzyszenia? Jaki jest cel powołania do życia stowarzyszenia? Jakie są lub będą formy działania stowarzyszenia? Czy stowarzyszenie będzie rejestrowane w sądzie? Jeśli będzie rejestrowane, czy została wszczęta procedura rejestracyjna? Czy stowarzyszenie ma już swoj statut? Czy ma wybrane władze? Kto jest poważniony do reprezentowania stowarzyszenia? Np. do składania oświadczeń woli w imieniu stowarzyszenia? Do zaciągania zobowiązań? Gdzie jest siedziba stowarzyszenia? Do jakiego celu stowarzyszenie zamierza wykorzystywać pozyskane informacje? itp. itd. Mój niepokój wzrasta, kiedy widzę, że ze stowarzyszeniem można się skontaktować jedynie telefonicznie (numer na kartę, zgadłam?) oraz pocztą elektroniczną na adres darmowej skrzynki. Dziwię się poważnej Redakcji skipola, że firmuje takie niepoważne przedsięwzięcia. Chcę również powiedzieć, że z mojego doświadczenia wynika, iż dopisek „ogłoszenie płatne” nie zwalnia z odpowiedzialności prawnej.

STOPBezprawiu

Opublikowano: 2015-03-02 22:59:23

Witam Serdecznie, w nawiązaniu do powyższych komentarzy budzących niepokój informuję, iż zawiązana organizacja ma formę Stowarzyszenia zwykłego,którego działanie reguluje ustawa z dnia 7 kwietnia 1989r. Prawo o stowarzyszeniach(Rozdział6). Reprezentować Stowarzyszenie zwykłe będą 3 osoby fizyczne. Przedstawicielem Stowarzyszenia jest Aleksander Nowak. Stowarzyszenie zwykłe nie musi tworzyć statutu, działania Stowarzyszenia będą prowadzone na podstawie regulaminu. Prawo nie przewiduje obowiązku rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Siedzibą Stowarzyszenia jest Wrocław.Regulamin działalności Stowarzyszenia będzie ogólnodostępny po spełnieniu formalnych warunków (30 dni). Żadna ustawa nie zakazuje opublikowania ogłoszenia nadanego przez Stowarzyszenie, które jest już w organizacji. Cel powołania Stowarzyszenia jest jeden, zakończyć bezprawne czynności polegające na łamaniu regulaminów i praw zawodników. Będziemy dążyć do stworzenia jasnych i klarownych zasad.Pozyskane informacje będą służyć jedynie do wdrożenia działań prawnych. O wszelakich nieprawidłowościach i działaniach niezgodnych z prawem będą zawiadamiane stosowne instytucje. Aleksander Nowak.

STOPBezprawiu

Opublikowano: 2015-03-03 00:16:21

Brakiem sposobności jest próba odniesienia się do komentarza zaniepokojonej Ani, w jaki inny sposób chce się z nami skontaktować, podany jest numer telefonu, na który można zadzwonić aby ustalić miejsce i czas spotkania (w siedzibie stowarzyszenia). Wobec powyższego do anonimowych autorów wpisów oraz podobnych niepokoi nie zamierzamy się w przyszłości odnosić. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszamy do osobistego lub telefonicznego kontaktu. Stowarzyszenie w organizacji STOP Bezprawiu w Biegach Narciarskich.

Rozsądny

Opublikowano: 2015-03-04 11:44:59

"Ania" "... zgadłam?", "... moje doświadczenie- ogłoszenie płatne..." co to za brednie, zamiast kłapać daj ludziom działać, może to niepokój ale inny...

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-03-02 21:37:34

Z naszych informacji wynika, że stowarzyszenie jest w trakcie rejestracji. Jeżeli okaże się, że to niepoważne przedsięwzięcie pierwsi o tym napiszemy!

Karkonoszesmyk

Opublikowano: 2015-03-04 19:38:37

Ja mam to wszystko gdzieś, i tak będziemy kręcić lody.

Józef Habrat

Opublikowano: 2015-03-05 11:29:12

Zastanawiam się w jakim celu powstało to stowarzyszenie, bo: - stowarzyszenie nie będzie posiadać osobowości prawnej, - musi się samofinansować ze składek członkowskich, - nie może korzystać z innych źrodel finansowania, - nie może więc pobierać honorarium za ewentualnie prowadzone "sprawy", Każdy kto widzi niezgodne z prawem działania ma możliwość reagowania zgodnie z przewidzianymi prawem przepisami, więc po co taki podmiot ? Może założyciele podadzą więcej konkretów, bo na razie widzę tylko "bicie piany".

Rozsądny

Opublikowano: 2015-03-05 18:13:13

A jak twój koleś "zawinął" pare złotych to dlaczego nie zaregowałeś zgodnie z przepisami?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl