Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Na starcie siódmej Ligi Małopolskiej w Białce Tatrzańskiej, Memoriału Kazimierza Bubuli ponad 320 osób [LISTA]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-03-11

Siódme, przedostatnie w tym sezonie zawody Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich o Puchar ON Kotelnica to Memoriał Kazimierza Bubuli rozgrywany nietypowo nie w Wiśniowej a w Białce.

 

Memoriał Kazimierza Bubuli kojarzył nam się niezmiennie z Wiśniową. Niestety warunki śniegowe, a raczej ich brak, zmusiły organizatorów Memoriału do przeniesienia zawodów na trasy Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Do zawodów zgłoszono ponad 320 biegaczek i biegaczy narciarskich z ponad 60 szkół gimanzjalnych i podstawowych całej Małopolski.

 

Zawody tradycyjnie przeprowadzone są w pojedyńczych rocznikach czyli klasy III, II i I gimnazjum, oraz VI, V i IV (i młodsi) w szkołach podstawowych.

Oprócz klasyfikacji indywidualnych ( w artykule powiązanym poniżej) mamy także Ranking Briko Maplus, w którym szkoły walczą o wartościowe bony przeznaczone na zakup smarów, ufundowane przez firmę Aiconsport dystrybutora smarów Briko Maplus. Nagrody indywidualne, oprócz zwyczajowych pucharów, medali i dyplomów to także oryginalne opaski w limitowanych edycjach specjalnie dla Ligi fundowane przez firmę Forza Sport.

Firma Fischer Polska przeznacza także na każdą edycję dwie pary nart juniorskich Fischer Sprint z wiązaniami, które są rozlosowywane wśród startujących szkół.

Start zawodów wg listy startowej to godzina 10.30.

 

LISTA STARTOWA

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl