Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MPS w biegach narciarskich 2015 - jutro na Kubalonce team sprinty [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-03-20

Team sprinty to trzecia i ostatnia konkurencja Mistrzostw Polski Seniorów 2015 w biegach narciarskich, rozgrywanych na trasach PZN na Kubalonce. Na starcie zobaczymy 6 damskich i 16 męskich drużyn.

 

Zawody rozpoczynają się o godzinie 9.00 pierwszym biegiem eliminacyjnym mężczyzn. Ponieważ do konkurencji zgłoszono 16 drużyn, zostaną rozegrane dwa ośmiozespołowe biegi eliminacyjne, z których awansuje do finału 10 najlepszych teamów. Zgodnie z zasadami przeprowadzania konkurencji o awansie powinny decydować miejsca oraz czasy, ale biorąc pod uwagę zmiennośc warunków, wg niepotwierdzonej oficjalnie informacji do finału awansuje po pięc najlepszych teamów z każdego biegu eliminacyjnego.

 

W biegach kobiet zostanie rozegrany od razu finał.

 

Listę zgłoszonych teamów opublikujemy jeszcze dzisiaj, późnym wieczorem, trwa weryfikacja składów osobowych.

 

LISTA STARTOWA M1          LISTA STARTOWA M2          LISTA STARTOWA K

 

/KaCe/

 

Komentarze - 1

ZAINTERESOWANY

Opublikowano: 2015-03-20 22:33:45

..i jeszcze jedno - wyniki zawodów właściwie nie mają tu znaczenia. Superzwiązek niniejszą imprezą po raz kolejny upokorzył startujących - ostatnich i nielicznych, którzy oddają serce tej pięknej dyscyplinie. Brak słów. Przesyłam wyrazy szacunku dla wszystkich zawodników!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl