Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Magdalena Kozielska w kadrze...

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-05-05

Magdalena Kozielska reprezentantka Polski w biegach narciarskich na Mistrzostwach Świata w Falun 2015 stara się o kwalifikację do kadry.

 

Magda przygotowuje się do Mistrzostw Polski w biegach górskich w Sobótce na krótkim dystansie, które są eliminacją do Mistrzostw Europy rozgrywanych w Portugalii. Ma jasno okreslony cel na sezon letni, podobnie jak w ubiegłym sezonie zamierza startować w biegach górskich.

 

Nie kończy jednak przygody z biegami narciarskimi, jak mówi ma zamiar biegać dalej i starać sie o prawo startu w Pucharze Świata. Dodajmy, że to prawo Magda ma z urzędu, ponieważ wg wytycznych FIS zawodnik wygrywający któryś z Pucharów Kontynentalnych w biegach narciarskich ma prawo startu w pierwszym periodzie PŚ. Magda wygrała w tym sezonie cykl FIS-u Slavic Cup.

Liczy także na pomoc Polskiego Związku Narciarskiego w przygotowaniach do sezonu i w jego trakcie.

 

Trzymamy kciuki za sukcesy zarówno latem w biegach górskich, jak też zimą na nartach.

 

/KaCe/

 

Komentarze - 3

mountainrunner

Opublikowano: 2015-05-05 13:37:29

niestety wyniki Magdy w Falun i PŚ były przeciętne, by nie powiedzieć słabiutkie. Nie oznacza to jednak, że nie należy dać jej szansy, tym bardziej, że poza Justyną, Sylwią, Eweliną i Kolą - posucha w kobiecych biegach. Liczę na to, że sztab szkoleniowy i Magda znajdą formułę treningową, która pozwoli Kozielskiej łączyć biegi górskie z biegami narciarskimi. Tu polegam na słowach Justyny (która zjadła zęby na planach treningowych i zna się na rzeczy jak mało kto) że te 2 dyscypliny nie tylko ze sobą nie kolidują, ale wręcz są komplementarne (to tylko kwestia proporcji, położonych akcentów) . Podsumowując- szkoda byłoby zepchnąć na margines Magdę, jako osobę o ponadprzeciętnych predyspozycjach wydolnościowych. Urodę zostawmy na boku- ja akurat uważam, że zachwyty są tu nieco przesadzone.

Zbojnik

Opublikowano: 2015-05-05 14:16:10

Magda trzymam kciuki . Nie byłaś w kadrze pojechałaś do falun zgarnęłas Kontynetalny :) PZN mam nadzieje ze ci pomoże . Trzymam kciuki za ciebie w lato i w zimie :) a twoja wydolność i upartość jest warta podziwu . Powodzenia.

jozek

Opublikowano: 2015-05-05 20:55:20

Dobry zart

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl