Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sylwia Jaśkowiec, zabieg a potem rehabilitacja

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-10-10

Jeszcze w czasie Mistrzostw Czech na nartorolkach wydawało się, że Sylwia Jaśkowiec jako jedyna z kadry A kobiet wystartuje w nadchodzącym sezonie. Teraz niestety te plany przesuną się w czasie.

 

W Pucharze Świata kobiet w biegach narciarskich liczyliśmy jeszcze niedawno na start grupy polskich zawodniczek. Na dzisiaj jedynym pewniakiem na inaugurację i pierwszą część sezonu jest Justyna Kowalczyk.

Paulina Maciuszek i Kornelia Kubińska mają roczne urlopy od poważnych treningów, Ewelina Marcisz leczy bark i stopę, jej szansa na start w pierwszej części sezonu wydaje się iluzoryczna.

 

Pewniakiem wydawała się Sylwia Jaśkowiec, jednak jak informuje dzisiaj zawodniczka 19 października będzie miała zabieg - operacja będzie 19.10, po dwóch tygoniach zacznę rehabilitację a czas jej trwania będzie już zależał od "natury" :) - napisała  dzisiaj skipolowi zawodniczka.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że biegaczka z Osieczan wystaruje w nadchodzącym sezonie, jednak na pucharowych trasach zobaczymy ją najwcześniej w lutym.

Sylwia trzymamy kciuki i życzymy jak najszybszego powrotu na narty!

 

/KaCe/

foto.pzn.pl

Komentarze - 2

Edel

Opublikowano: 2015-10-11 12:03:53

Wielka szkoda Zycze szybkiego piwrotu do zdrowia

szkoda

Opublikowano: 2015-10-12 12:11:01

Wielka szkoda że nie wystartuje ale ten zabieg to już ostatnia deska ratunku bo bez niego nie mogłaby biegać łyżwą gdyż noga jest bardzo uszkodzona. Sylwia trzymam kciuki i pamiętaj że zdrowie jest najważniejsze!!!!!!! A i nie próbuj nawet pośpieszać natury bo to da więcej szkody niż pożytku.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl