Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Norweskie media: Justyna Kowalczyk w długodystansowym Team Santander

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-10-22

Według informacji norweskich mediów Justyna Kowalczyk w nadchodzącym sezonie będzie reprezentować w biegach długodystansowych norweski zespół zawodowy Santander Team.

 

Dziennik "Aftenposten", powołując się na swoje źródła, poinformował, że ma potwierdzenie, iż Santander Team "uzyska wzmocnienie w osobie Justyny Kowalczyk, która będzie startować w stroju z reklamami jego sponsorów".

Kowalczyk, przebywająca na obozie w Val Senales, powiedziała w rozmowie z TV 2: "otrzymałam propozycje od kilku zespołów, lecz do 30 października nie będę udzielać żadnych informacji na ten temat. Tego dnia odbędzie się konferencja prasowa w Warszawie, na której przedstawię swoją decyzję".

 

O współpracy z norweskim zespołem Justyna Kowalczyk pisała już w maju w jednym z felietonów dla sport.pl: "Jak już wcześniej pisałam, zabieram się również poważnie za maratony narciarskie. Poważnie, bo z poważnymi ludźmi. W następnym sezonie w biegach długich będę startować w barwach norweskiej zawodowej drużyny. Jej szefami są doskonale znani w biegówkowym świecie bracia Aukland. Ja z Norwegami. Chichot losu, prawda? Zdecydowałam się na norweski team, bo to gwarantuje profesjonalizm na najwyższym poziomie"

 

źródło: sport.pl

 

O tym, że Polka reprezentować będzie norweski zawodowy team pisaliśmy już początkeim maja tego roku w artykule poniżej.

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl