Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Znamy kalendarz cyklu Salomon Nordic Sunday w 2016 roku [NASZ PATRONAT]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-11-19

Nadchodzący, siódmy sezon cyklu Salomon Nordic Sunday w 2016 roku przyniesie nam kilka nowości. W styczniu i w lutym zawodnicy rywalizujący w popularnym SNS-ie spotkają się w Dusznikach Zdroju (Jamrozowa Polana) oraz na Kubalonce. Cykl odbędzie się pod patronatem Skipola, a do zawodów na Kubalonce przyłożymy także rękę organizacyjnie...

 

 

Zacznijmy jednak od terminarza:

  • 24 stycznia - Duszniki Zdrój (Jamrozowa Polana)
  • 31 stycznia - Wisła - Kubalonka
  • 14 lutego - Duszniki Zdrój (Jamrozowa Polana)

 

Do ostatniej chwili ważyły się losy ewentualnego startu w Jakuszycach. - Niestety z wielu powodów w tym sezonie w Jakuszycach SNS się nie pojawi, ale to tylko chwilowa zmiana i wkrótce powinniśmy wrócić w Góry Izerskie – zapowiadają organizatorzy cyklu.

 

Teraz o kolejnej ważnej decyzji. W tym roku, ze względu na jedynie trzy biegi i ewolucję cyklu oraz pojawienie się w nowych miejscach, organizatorzy rezygnują z klasyfikacji generalnej. - Ale zaznaczamy - to stan przejściowy i dotyczy jedynie tego sezonu – podkreślają.

 

Czas na kila słów o nowościach:

  • Po pierwsze i po raz pierwszy... Każdy zawodnik na mecie każdego z trzech biegów otrzyma pamiątkowy medal. Ekipa SNS-a pracuje nad takim modelem medalu, by dwa lub trzy medale dały się połączyć, jak puzzle, w jedną całość. Ale oczywiście każdy medal z osobna też będzie swoistą całością...
  • Pojawi się pakiet startowy, a więc drobny gadżet od marki Salomon dla każdego. Będzie oczywiście także coś energetyzującego i krzepiącego...

 

W 2016 roku będą też doskonale znane zawodnikom SNS-a atrakcje:

  • losowanie cennych nagród od Salomona.
  • bufet na mecie, a w Dusznikach prawdopodobnie, także ognisko.

 

Zapisy na wszystkie trzy biegi w ramach cyklu Salomon Nordic Sunday rozpoczną się na początku grudnia 2015 roku. Wtedy też na stronie internetowej cyklu (sns-nartybiegowe.pl) pojawi się regulamin SNS-a.

- Jeszcze w tym roku postaramy się także przygotować projekt medalu i informacje o zawartości pakietu startowego – zapowiadają na koniec szefowie SNS-a.

 

/huc/

 

Fot. Salomon

Cykl Salomon Nordic Sunday znów pojawi się na Kubalonce - 31 stycznia 2016 roku

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl