Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

IV Bieg Popradzki zaprasza w niedzielę 31 stycznia na Obidzę

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-12-21

31 stycznia w niedzielę na narciarskich trasach biegowych na Obidzy (Piwniczna Zdrój) zostanie rozegrany po raz czwarty Bieg Popradzki. W tym roku bieg jest Mistrzostwami Polski Amatorów w biegach narciarskich.

 

W tym roku na Obidzy zostaną rozegrane po raz pierwszy Mistrzostwa Polski Instruktorów  i Trenerów PZN prawo startu w zawodach mają Instruktorzy i trenerzy zrzeszeni w SITN PZN z aktualnymi uprawnieniami. Przypominamy o zapisach na bieg, ponieważ tradycyjnie już obowiązuje limit zgłoszeń, jak informują organizatorzy w tym roku w Biegu Popradzkim może wystartować maksymalnie 250 osób.

 

Dystans główny dla mężczyzn to 21 kilometrów, kobiety będą miały do pokonania 14 kilometrów, wszyscy biegają oczywiście klasykiem. Szczegółówe informacje, mapki tras, zapisy wszystko to znajdziecie na stronie biegu TUTAJ. Wszystko co wydarzyło się na Obidzy, wyniki z lat poprzednich, relacje, wywiady znajdziecie w naszym Tagu Bieg Popradzki, zapraszamy. 

 

Polecamy i zapraszamy na Bieg Popradzki jeden z najmłodszych, ale za to najlepiej zorganizowanych biegów narciarskich w Polsce.

 

redakcja

Więcej o masowych biegach narciarskich także na zaprzyjaźnionym profilu na fb TUTAJ

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl