Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

III Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni, 24 stycznia 2016 [NASZ PATRONAT]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-12-21

Zapraszamy wszystkich Amatorów narciarstwa biegowego do udziału w III Piskim Biegu Narciarskim o Puchar Jabłoni. W tym roku oprócz indywidualnej rywalizacji, startują także 5 osobowe drużyny. Przed Państwem do pokonania 10 km, trasa zlokalizowana na terenie Jabłoń Lake Resort w Jabłoni, jeziora Brzozolasek lub w Puszczy Piskiej w zależności od warunków atmosferycznych.

 

Organizator: Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o.

Termin i miejsce: 24 stycznia 2016, Jabłoń Lake Resort, Jabłoń 1, 12-200 Pisz

Program zawodów: amatorski bieg otwarty na trasie ok. 10 km i ok. 5 km – stylem klasycznym.

Biuro zawodów jest czynne w dniu zawodów 24 stycznia 2015 roku od godziny 9.00 do 10.45.

Start biegu głównego zaplanowany jest na godzinę 11.00, trzy minuty później wystartują zawodnicy na dystansie 5 km.

Indywidualni Uczestnicy biegu mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza Zapisy lub pocztą elektroniczną na adres joanna.osiak@jablon-resort.pl wraz z podaniem imion i nazwisk osób startujących, datę urodzenia, miejscowość, wybrany dystans oraz numer telefonu kontaktowego. Prosimy także o zaznaczenie informacji o noclegu.

 

Bardzo ciekawa propozycja dla biegówkowych teamów:

 

Drużyny (tylko bieg główny na 10 km): Drużynę do rywalizacji zgłasza mailowo  (wpisując w tytule wiadomości: „Klasyfikacja drużynowa – NAZWA DRUŻYNY”) kapitan w terminie do 22 stycznia 2016, po zaakceptowaniu drużyny przez moderatora zgłoszeni zawodnicy zostaną do niej przydzieleni.

 

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia drużyny jest wpisanie przez wszystkich zgłoszonych zawodników tej samej nazwy (zgodnej z nazwą zgłoszonej drużyny) w rubryce „nazwa druzyny” w panelu użytkownika.

 

Drużyną zgłoszoną do klasyfikacji zespołowej może być formalna lub nieformalna grupa osób reprezentująca rodzinę, firmę, stowarzyszenie, miasto, grupę przyjaciół, lokalne społeczności, itp. W trakcie trwania cyklu zawodnik nie może zmieniać drużyny, chęć zmiany będzie powodowała dyskwalifikację zawodnika z klasyfikacji drużynowej. Za drużynę odpowiedzialny jest kapitan, który jako jedyny: pilnuje składu drużyny, decyduje o przynależności do drużyny, kontaktuje się z organizatorem w sprawach drużyny.

 

Więcej szczegółow na stronie organizatora TUTAJ.

 

Zapraszamy i polecamy. Warto.

 

redakcja

Więcej o masowych biegach narciarskich także na zaprzyjaźnionym profilu na fb TUTAJ

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl