Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Regulamin Lig Regionalnych Grupy Azoty

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-01-07

Prezentujemy regulamin Lig Regionalnych Grupy Azoty. Po raz piewszy zostanie rozegranych pięć Lig Regionalnych Śląsko-Beskidzka, Podkarpacko-Lubelska, Dolnośląska, Mazowiecko-Północna i Małopolska Liga SZS o Puchar Kotelnica Białczańska.

 

W tym sezonie zostanie rozegrane łącznie 25 biegów Lig Regionalnych Grupy Azoty, po pięć zawodów w każdym z w/w regionów. Zawody są dedykowane głównie najmłodszej kategorii wiekowej PZN czyli juniorom i juniorkom E (rocznik 2004 i młodsi) i tylko w tej kategorii będzie prowadzony Ranking Ligi, jednak zostaną rozegrane także kategorie D i C.

Skipol.pl walczący od lat o organizację takich zawodów z przyjemnością obejmuje patronat medialny nad Ligami Regionalnymi. Z każdych zawodów zamieścimy relację, galerię zdjęć oraz wyniki, tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Liczymy na to, że Ligi Regionalne rozruszają lokalne środowiska i życzymy, tak jak w przypadku Ligi Małopolskiej SZS, kłopotu bogactwa zawodników na starcie.

 

REGULAMIN LIG REGIONALNYCH GRUPY AZOTY

 

KaCe

 

Komentarze - 2

awodnik

Opublikowano: 2016-01-07 20:00:48

a co z ligą małopolską w biegach narciarskich kiedy wreszcie wystartuje????

redakcja

Opublikowano: 2016-01-07 20:06:34

Trwają ustalenia dotyczące miejsca i terminu pierwszej edycji, trzeba śledzić na bieżąco informacje.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl