Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Panorama biegów narciarskich nr 3. Fischer My Style, Ligi Regionalne, Puchar Kościeliska i Puchar Grupy Azoty[AKTUALIZACJA]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-01-12

Zaczynamy sezon na poważnie. W naszej najnowszej, trzeciej w tym sezonie Panoramie kilkanaście planowanych zawodów w biegach narciarskich, poczynając od Biegu Tylko Dla Kobiet Fischer My Style, poprzez Ligi Regionalne Grupy Azoty, Puchar Kościeliska i Puchar Grupy Azoty. To jeszcze nie wszystko, zobaczcie co czeka nas w najbliższych dniach w biegach narciarskich w Polsce.

 

13.01.2016 - Mazowiecko-Północna Liga Regionalna Grupy Azoty - Białystok - pierwsze zawody w Polsce, które zostaną rozegrane na plaży - TUTAJ szczegóły

13.01.2016 - Śląsko-Beskidzka Liga Regionalna Grupy Azoty - trasy Wisła Jonidło - szczegóły TUTAJ

 

14.01.2016 - Małopolska Liga SZS w biegach narciarskich o Puchar ON Kotelnica Białczańska/ Liga Regionalna Grupy Azoty, ta najstarsza Liga w Polsce wystartuje na trasach ośrodka biathlonowego Kiry w Kościelisku TUTAJ komunikat zawodów

14.01.2016 - Karkonoska Liga Regionalna Grupy Azoty - Jakuszyce - szczegóły TUTAJ. Wydaje sie to mało prawdopodobne, ale będą to pierwsze zawody rozegrane na Polanie Jakuszyckiej w tym sezonie.

 

16.01.2016 - Fischer My Style/Bieg Tylko Dla Kobiet - Jakuszyce, limit startujących pań wynosi 150, są jeszcze wolne miejsca. Jako typowo męscy szowiniści nie protestujemy :) Szczegóły o zawodach znajdziecie TUTAJ, czekamy na odważnego Pana, który wystartuje w damskim stroju.

 

16-17.01.2016 (PRO) - Puchar Grupy Azoty - Tomaszów Lubelski. Na trasach Siwej Doliny zostaną rozegrane pierwsze w tym sezonie w Polsce zawody w biegach narciarskich dla zawodowców. Zawody są eliminacjami do Zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę zostaną rozegrane biegi dystansowe !

KOMUNIKAT ZAWODÓW

16-17.01.2016 - Puchar Roztocza amatorów - w tym samym miejscu co Puchar Grupy Azoty w Tomaszowie Lubeslkim odbędą się dwa biegi w formule OPEN, czyli dla wszystkich biegających dla nartach. W sobotę stylem klasycznym, w niedzielę stylem dowolnym będzie można pobiec na dystansie 10 kilometrów.

KOMUNIKAT

 

17.01.2016 - Puchar Kościeliska - Kościelisko, zawody wg danych organizatorów mają być przeprowadzone na trasach ośrodka biathlonowego Kiry w Kościelisku. Aktualne info TUTAJ jak piszą organizatorzy w najbliższym czasie zamieszą szczegóły i program zawodów.

 

Tak wygląda mniej więcej oczywiście plan na następne parę dni, czekamy jeszcze na info z Tomaszowa Lubelskiego, gdzie przy Pucharze Grupy Azoty mają być rozegrane biegi OTWARTE. Oczywiście informujemy o zawodach, o których wiemy, nikt nie jest doskonały, może nam coś umknęło. Jeżeli chcecie, żeby napisać o imprezie organizowanej przez Was piszcie.

Więcej informacji na temat biegów narciarskich w Polsce, regulaminy, zapisy itd znajdziecie na profilu

Panorama Biegów Narciarskich na facebooku TUTAJ.

 

KaCe

 

ps Jeżeli macie jakieś propozycje do kalendarza imprez, zapraszamy do kontaktu na redakcja@skipol.pl lub skipol@skipol.pl.

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl