Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Liga Małopolska SZS i Liga Karkonoska (Ligi Regionalne Grupy Azoty) - LISTY STARTOWE

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-01-13

Po dzisiejszych Ligach Regionalnych Grupy Azoty rozegranych w Białymstoku i Wiśle, jutro startuja kolejne Ligi, tym razem Karkonoska i Małopolska Liga SZS o Puchar ON Kotelnica Białczańska. Prezentujemy listy startowe zawodów.

 

O godzinie 10.00 startuje w Jakuszycach Karkonoska Liga Regionalna Grupy Azoty. Wszystkie kategorie wiekowe biegają stylem klasycznym, juniorzy/ki C i D na dystansie 3 kilometrów, kategoria E na 2 kilometry. Liga Karkonoska jest jedyną Ligą Regionalną, która biega w tym tygodniu klasykiem, brawo! Do zawodów Ligi Karkonoskiej zgłoszono prawie 150 osób, poniżej prezentujemy listę startową zawodów

LISTA STARTOWA 14.01.2016

 

Liga Małopolska SZS o Puchar Kotelnica Białczańska to już siódmy sezon zawodów w Małopolsce dla najmłodszych biegaczy narciarskich. Odmiennie niż w nowych Ligach Regionalnych Grupy Azoty, w których startują kluby, zawodniczki i zawodnicy reprezentują w zawodach szkoły w których uczą się na codzień. Stąd większa ilość kategorii wiekowych i podział na gimnazja i szkoły podstawowe. W kategoriach gimnazjalnych są trzy kategorie wiekowe; klasy I, II i III, w rywalizacji szkół podstawowych także trzy: klasy VI, V oraz IV i młodsi. W tym sezonie będzie prowadzona dodatkowa kategoria czyli juniorów E obejmująca uczniów klas V i młodszych. Do zawodów Ligi Małopolskiej zgłoszono prawie 450 zawodniczek i zawodników z województwa małopolskiego. Poniżej prezentujemy listy startowe osobno gimnazjów i osobno szkół podstawowych, start pierwszego zawodnika to godz. 10.30, ostatni wyruszą na trasę po 14.30.

LISTA STARTOWA SP                       LISTA STARTOWA GIMNAZJA

 

KaCe

 

Komentarze - 3

Andrzej

Opublikowano: 2016-01-13 20:13:36

Do redakcji ! poproszono mnie abym zrobił kilka zdjęć z białostockiej ligi azoty. jak mam je przesłać? pozdrawiam

Kuba_skipol

Opublikowano: 2016-01-13 20:51:25

redakcja@skipol.pl lub skipol@skipol.pl

njn

Opublikowano: 2016-01-14 08:46:58

a gdzie Czarny Bór

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl