Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Listy startowe drugiego dnia Pucharu Grupy Azoty w Tomaszowie Lubelskim

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-01-16

Prezentujemy listy startowe drugiego dnia Pucharu Grupy Azoty w Tomaszowie Lubelskim - biegi stylem dowolnym. Mam osobistą nadzieję, że trenerzy wyjaśnili sobie wszystko na odprawie technicznej zamiast dyskutowac na forum po fakcie.

 

 

LISTY STARTOWE

 

 

/rak/

 

Komentarze - 6

Amator

Opublikowano: 2016-01-17 07:30:52

Mam kilka pytań: W tym roku do klasyfikacji jest liczony junior /ka a, jak będą liczone juniorskich a, które w pierwszych oficjalnych wynikach nie były połączone z seniorkami, w drugich są razem.Kategoria seniorkami nie powinna wystartować, musi być ich 5( przepisy) Druga wątpliwość Dziewczyny, którym "program" zmienił rok urodzenia nie wiedzą w jakiej kategorii biegają, one mają po 16 lat... Po trzecie przez głupotę i chęć dodatkowych punktów juniorzy E, którzy wczoraj startowali nie mają prawa startu w finale w Jakuszycach. Wystartowali w kategorii wyższej i tak też zostały ogłoszone oficjalne wyniki.Po protestach zostało to zmienione.Ale były oficjalne wyniki,Takie są przepisy PZN.

Bafs

Opublikowano: 2016-01-17 07:46:15

Wg Narciarskiego Regulaminu Sportowego i Wytycznych na sezon 2015/16 w punkcie 361,362 protesty do oficjalnych wyników można zgłaszać pisemnie po wpłaceniu kaucji.Wyniki, które są podane po odprawie są nieprawdziwe, nikt z trenerów i delegat techniczny nie zna przepisów.. Juniorzy E startujący wczoraj jako juniorzy D, mogą startować w finale ale jako junior d. .takie jest prawo i go przestrzegajmy. Wiele klubów dostosowane się do zmian i je respektuje poza Tomaszowem, Ustrzykach i Siedlcach...

kibic

Opublikowano: 2016-01-17 08:50:01

1.M.Kobielusz i K. Borkowska - rocznik 2000, ktore wczoraj wystartowaly w jun.B do konca BNI startuja w jun B, to chyba jest oczywiste. I mysle, ze po wczorjaszych "zamieszaniach" na kazdej odprawie bedzie to juz sprawdzane. Rozumiem, ze dziewczyny ze wzgledu na zmianę kategorii caly sezon biegaja juz jako jun.B i nie zobaczymy ich za 2 tyg. w Tomaszowie na MP Mlodzikow, bo jun. B nie startuje w tych Mistrzostwach, tylko na OOM. Mam nadzieje, ze w koncu u nas tez beda przestrzegane takie podtsawowe zasady, a nie raz biega w B, raz w C. Skoro trener, rozumiem, ze w porozumieniu z 16-letnia zawodniczka, przenosi ja do starszej grupy, to liczą sie, ze robia to docelowo na caly sezon, a nie beda skakac jak maja ochotę po 2 kategoriach. 2. Zamieszanie z jun.E - skoro poprawiono wyniki, rowniez po glosach sprzeciwu, i punkty sa przypisane jedynie prawdziwym jun.D, mysle, ze nie ma sensu "karac" tych jeszcze dzieci za "nadmierna ambicję" ich trenerow.

obserwator

Opublikowano: 2016-01-17 10:59:45

Dla mnie to dziwne, że program firmy, która obsługuje zawody ma do wyboru w kategorii B dwa roczniki 98 i 99, a w kategorii D przyjmuje wszystkie roczniki, również 2004 i młodsze. Bądźmy jednak konsekwentni: skoro M.Kobielusz i K. Borkowska - rocznik 2000 - zamierzają sprawdzić się w startach ze starszymi i do końca sezonu biegać w B - to POWINNY BYĆ KLASYFIKOWANE - POZA KONKURENCJĄ (PK) !!! - tak jak miało to miejsce w przypadku zawodników z rocznika 2004 i młodszych, którzy wystartowali z kat. jun. D.

kibic

Opublikowano: 2016-01-17 11:17:05

Ja zakladam, ze przeniesienie dziewczyn do juniorek B odbylo sie zgodnie z zasadami, czyli oficjalnym zgloszeniem do PZNu, ze w tym sezonie, dziewczyny biegaja w jun.B. Wtedy są normalnie klasyfikowane w jun B i tam zdobywaja i klase sportowa i punkty. Tak czy siak wczorajszy start w jun.B wykluczyl je z udzialu w MP Mlodzikow w Tomaszowie. Nie wiem czy takie bylo celowe zamierzenie trenerow i zawodniczek, czy bardziej chec sprawdzenia dziewczyn w kat.B. Mysle, ze nikt sie nie spodziewal, ze po prostu wywiaze sie z tego dyskusja, niosaca za soba "jakies" skutki.

narty blizzard

Opublikowano: 2016-01-18 09:21:13

Miejmy nadzieję, że trenerzy wiedzą co robią

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl