Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Małopolska Liga SZS, Karkonoska i Podkarpacko-Lubelska Ligi Regionalne Grupy Azoty w tym tygodniu [LISTY STARTOWE+KOMUNIKATY]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-02-03

W tym tygodniu zostaną rozegrane dwie Ligi Regionalne Grupy Azoty: Liga Małopolska SZS o Puchar ON Kotelnica Białczańska i Liga Karkonoska. Prezentujemy także komunikat w sprawie Pucharu Grupy Azoty.

 

aktualizacja z 03.02.2016

LISTA STARTOWA KARKONOSKA LIGA REGIONALNA

 

Liga Małopolska SZS o Puchar ON Kotelnica Białczańska zostanie rozegrana w środę 3 lutego na trasie ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej. Zawody zostaną rozegrane stylem klasycznym ze startu interwałowego co 30 sekund. Są to czwarte w sezonie zawody Ligi małopolskiej SZS w tym sezonie, jednoczesnie trzecie rozgrywane jako Liga Regionalna Grupy Azoty.  Start pierwszej kategorii wiekowej nastąpi o godzinie 10.30.

Przypomnijmy, że wspierają nas także Fischer Polska fundator dwóch par nart na każdą edycję ligi oraz  Forza Sport fundatorzy nagród indywidualnych.

KOMUNIKAT LIGI MAŁOPOLSKIEJ SZS

LISTA STARTOWA

 

Dzień później w czwartek 4 lutego w Jakuszycach zostanie rozegrana druga edycja Karkonoskiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty.  Zawody zostaną przeprowadzone techniką dowolną, start pierwszego zawodnika nastąpi o godzinie 11-ej. Przypomnijmy, że z wyjątkiem Ligi Małopolskiej wszystkie pozostałe Ligi są pzreprowadzane w kategoriach PZN, czyli juniorki/rzy C, D i E.

KOMUNIKAT LIGI KARKONOSKIEJ

 

Także w czwartek w Tomaszowie Lubelskim na trasie Siwej Doliny odbędzie się trzecia edycja Ligi Podkarpacko-Lubelskiej.

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

Liga Śląsko-Beskidzka została odwołana w tym tygodniu.

 

WAŻNE: Komunikat organizatora PUCHARU GRUPY AZOTY W DUSZNIKACH:

Informujemy, że wspólnie z Urzędem Miasta Duszniki Zdrój czynimy starania, by Puchar Grupy AZOTY został rozegrany w planowanym terminie 6 i 7 lutego. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, na trasach Jamrozowej Polany leży jeszcze sztuczny śnieg. Zmartwieniem są jednak wysokie temperatury i prognozowane opady deszczu. Ostateczna decyzja w sprawie rozegrania zawodów zostanie podjęta w środę 3 lutego w godzinach przedpołudniowych, o czym kluby zostaną poinformowane osobnym komunikatem.

Sławomir Strzelczyk dyr. zawodów

 

KaCe

 

Komentarze - 7

rodzic

Opublikowano: 2016-02-03 10:55:44

Ciekawe czy zawodnicy znowu wrócą bez medali z Tomaszowa,wszędzie na Ligach dostaja medale za pierwsze trzy miejsca tylko w Tomaszowie nie.Dzieci bardzo na te medale liczą i są bardzo zawiedzione.Pozdrawiam.

Amator

Opublikowano: 2016-02-03 14:40:47

Czekamy na listę startową Ligii Karkonoskiej

Mlody

Opublikowano: 2016-02-03 16:34:18

Poprosimy o listy startowe obu lig na jutro...

Trener

Opublikowano: 2016-02-03 18:51:19

A gdzie listy startowe...

Kuba_skipol

Opublikowano: 2016-02-03 19:17:46

Listy startowe już są

Trener z Małopolski

Opublikowano: 2016-02-04 11:09:22

U nas na Podhalu byłoby to nie do pomyślenia, żeby na zawodach nie wręczano dzieciakom medali. Cały czas powtarzam, nie denerwujcie się, nie obrażajcie - tylko bierzcie przykład z fachowców i profesjonalistów.

prezes

Opublikowano: 2016-02-04 11:58:31

Tak, tak, pewnie dlatego Liga Małopolska nie startuje w Zakopanem, pewnie boją się Waszego profesjonalizmu...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl