Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Salomon Nordic Sunday: zawody przeniesione na inny termin

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-02-01

Ze względu na kiepskie warunki śniegowe na trasach Kubalonki, odwołujemy SNS-a zaplanowanego w terminie 7 lutego na trasach biegowych zlokalizowanych pomiędzy Wisłą a Istebną - informują organizatorzy cyklu Salomon Nordic Sunday.

 

Na Kubalonce warunki śniegowe w ostatnich dniach znacznie się pogorszyły. Co prawda w nocy z niedzieli na poniedziałek spadło blisko 10 śniegu, ale ratraki nie zdążyły go ubić przed nadchodzącą po śniegu odwilżą i opadami deszczu.


Dodatkowo prognozy mówią o kilku dniach z temperaturą powyżej zera. To nie pozwoli przygotować odpowiedniej trasy na zawody.

 

SNS zostaje więc przeniesiony na inny termin. Informację o nowym terminie i ew. nowym miejscu (rozważana jest możliwość zmiany lokalizacji) podamy w najbliższych dniach...

 

Osoby, które wniosły już opłatę startową, a nie będą mogły wystartować w nowym terminie, proszone są o kontakt z lokalnym organizatorem. Oddane będzie wtedy wpisowe. Ale dopiero po ogłoszeniu nowego terminu.

 

Resztę osób, które już się zapisały – automatycznie organizatorzy przepiszą na bieg w nowym terminie.

 

/huc/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl