Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sylwia Jaśkowiec i Konrad Motor na starcie Pucharu Grupy Azoty w Jakuszycach [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-02-12

Czwarta edycja Pucharu Grupy Azoty w tym sezonie to zawody w Jakuszycach na trasach Stowarzyszenia Biegu Piastów. Dwudniowe zawody są zawodami rankingowymi Polskiego Związku Narciarskiego.

 

Na starcie ostatnich zawodów przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży 2016, która także odbędzie się w Jakuszycach zobaczymy prawie całą krajową czołówkę polskich biegów narciarskich. Nie zobaczymy na starcie zawodników naszej kadry młodzieżowej, którzy właśnie kończą przygotowania do startów w Mistrzostwach Świata Juniorów i U-23, oraz dwójki naszych reprezentantów startujących na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich (YOG 2016) w Lillehamer.

 

Niespodzianką in plus jest z pewnością start w zawodach Konrada Motora zawodnika kadry A, który przygotowuje się indywidualnie do startu w Mistrzostwach Świata właśnie w Jakuszycach pod opieką trenera Wiesława Cempy.

Z kolei w niedzielnym biegu pościgowym zobaczymy na starcie po raz pierwszy w tym sezonie powracającą na trasy Sylwię Jaśkowiec! Będą emocje, będzie się działo !

LISTA STARTOWA 13.02.

 

red

Komentarze - 3

blundi

Opublikowano: 2016-02-12 21:36:34

Brawo ! Czy to znaczy, że może zobaczymy Sylwie w Kanadzie ?

dny

Opublikowano: 2016-02-12 22:48:43

jakim sposobem zobaczymy Sylwię w biegu pościgowym bez startu w sobote ?

prezes

Opublikowano: 2016-02-12 22:56:11

dny: Sylwia może wszystko!! :) Blundi : na to raczej nie licz!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl