Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2016 w biegach narciarskich [LISTY STARTOWE 17.02.2016]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-02-16

Startujemy. Jutro na trasach Stowarzyszenia Bieg Piastów w Jakuszycach odbędzie sie pierwsza konkurencja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich sprinty stylem dowolnym. Prezentujemy listy startowe poszczególnych kategorii wiekowych.

 

Pierwsza konkurencja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2016 i Mistrzostw Polski Juniorów to sprinty indywidualne stylem dowolnym. Jako pierwsi na starcie staną juniorzy A (1996,1997). Na starcie zobaczymy  min. dwóch zawodników kadry młodzieżowej Dominika Burego i Patryka Borkowskiego, którzy w czwartek 18 lutego wyrusza na Mistrzostwa Świata do Rumunii. Do konkurencji zgłoszono 23 zawodników.

LISTA STARTOWA JUNIOR A

 

W kategorii juniorek A wystartuje 11 pań, na starcie nie zobaczymy zawodniczki kadry Agaty Warło.

LISTA STARTOWA JUNIORKA  A

 

Z pewnością najwięcej emocji dostarczy nam najbardziej wyrównana (jeżeli chodzi o czołówkę) grupa wiekowa tzn juniorzy B (1998,1999). Nie zobaczymy na starcie Mateusza Haratyka, który reperzentuje nasz kraj na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Lillehammer. Kto zostanie złotym medalistą Olimpiady Młodzieży jutro ok południa już będzie jasne. Może pokusicie sie o swoje typy?

LISTA STARTOWA JUNIOR B

 

Juniorki B, czy ktoś pokona Kamilę Boczkowską i jak się spiszą dwie najmłodsze zawodniczki, przeniesione z rocznika 2000 Kobielusz i Borkowska. Tutaj także zanosi się na ostra walkę.

LISTA STARTOWA JUNIORKA B

 

Wyniki jutro, na bieżąco, oczywiście u nas. Zapraszamy.

 

KaCe

 

REGULAMIN OOM 2016 biegi narciarskie

 

 

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl