Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jutro na Olimpiadzie Młodzieży biegi łączone (jun.A) i biegi klasykiem (jun.B) [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-02-17

Emocji na Polanie Jakuszyckiej ciąg dalszy. Po bardzo widowiskowych sprintach jutro zostaną rozegrane biegi łączone kategorii juniorek i juniorów A. Młodsi będa rywalizować na dystansach stylem klasycznym.

 

Jako pierwsze do walki o medale o godzinie 10.00 wyruszą juniorki A ('96'97) które będa miały do pokonania dystans 10 kilometrów, 5 km klasykiem i po zmianie nart i kijów kolejne pięć kilometrów łyżwą.

Juniorzy A wyruszą na trasę o 10.30, jednak na dystansie dwukrotnie dłuższym czyli 10km CL + 10km F. Oba biegi zostaną rozegrane oczywiście ze startu wspólnego.

 

Młodsza kategoria zawodów na Polanie Jakuszckiej czyli juniorki i juniorzy B ('98'99) walczą w biegach dystansowych stylem klasycznym na tym samym 5-cio kilometrowym dystansie. Może być ciekawe porównanie czasów najlepszych juniorek z juniorami. Start juniorów B - godzina 12.00, 20 minut póxniej wystartują juniorki.

 

LISTA STARTOWA 18.02.2016

 

Po tak stresującym dniu należy nam się wszystkim trochę rozrywki, dlatego też proponujemy kolejnego TYPERA dotyczącego jutrzejszych zawodów. Szczegóły po 20.30 na naszym profilu na fb.

 

KaCe

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl