Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Charytatywny Bieg dla Natalki!

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-03-22

Polana Jakuszycka w Szklarskiej Porębie, sobota, 2 kwietnia, biegniesz 7 km jak chcesz: na nartach lub bez nart. Najważniejszy jest cel: pomoc dla chorej 12-letniej Natalki Gajdy z Jeleniej Góry! W programie także bieg i animacje dla dzieci oraz ognisko.

 

 

„Bieg dla Natalki!” to kolejne wydarzenie charytatywne, które zostanie zorganizowane na rzecz młodej jeleniogórzanki, u której zdiagnozowano chłoniaka złośliwego śródpiersia. Dzięki naszej pomocy, Natalka ma ogromną szansę na całkowite wyleczenie, jednak czeka ją kosztowna, 24-miesięczna kuracja. Dlatego Stowarzyszenie Bieg Piastów podjęło się organizacji zawodów, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie Natalki.

Trasa: start o godz. 11.30 z Polany Jakuszyckiej (rolkostrada) - Dolny Dukt - Górny Dukt - Meta na Polanie Jakuszyckiej. Limit czasowy: do godziny 14.00. Na pokonanie 7 km jest więc aż 150 minut. Każdy da radę.

Program:

- 10.00 Bieg dla Dzieci (5-11 lat)

- 10.30 Animacje i zabawy dla dzieci

- 11:30 Start wspólny biegów na 7 km

- 13:00 Dekoracja zawodników

- 13:30 Wspólne ognisko

 

Zgłoszenia udziału na datasport.pl (można też za pośrednictwem www.bieg-piastow.pl). Brak opłaty startowej. Zamiast opłaty startowej prosimy wpłacać datki na konto (za udział w biegu na 7 km min. 50 zł, za udział w biegu dla dzieci 20zł), na którym Natalka zbiera pieniądze na leczenie. Datki będzie można też wpłacić w dniu biegu, w biurze zawodów na Polanie Jakuszyckiej.

 

Dane do przelewu:

Fundacja Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową

ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław

Bank Millennium S.A. 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

z tytułem wpłaty "NATALIA GAJDA "

Uczestnik Biegu dla Natalki! otrzyma: numer startowy, pamiątkowy medal, możliwość skorzystania z szatni, profesjonalną obsługę medyczną, ubezpieczenie NW, wyniki i elektroniczny dyplom ukończenia biegu do pobrania na stronie organizatora, prowiant na wspólne ognisko. Przewidziano nagrody dla najlepszych sześciu zawodników i zawodniczek.

 

Zapraszamy!

informacja prasowa Bieg Piastów

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl