Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Czteroosobowe sztafety na zakończenie Mistrzostw Polski w biegach narciarskich 2016 [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-03-23

Ostatnia konkurencja Mistrzostw Polski 2016 w biegach narciarskich to sztafety czteroosobowe w konkurencjach kobiet i mężczyzn. Na starcie zobaczymy łącznie 13 zespołów.

 

Sztafet czteroosobowych nie rozgrywano w naszym kraju już od wielu lat, skąd nagle powrót do tej konurencji nie jestesmy w stanie odpowiedziecieć. Fakt pozostaje faktem, że w tym sezonie właśnie ta konkurencja została ponownie włączona do programu Mistrzostw Polski Seniorów. Przypomnimy jeszcze, że 4 osobowe sztafety są rozgrywane w MP UKS-ów oraz w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W programie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i MP Juniorów jej nie ma.

 

Jutro na starcie zobaczymy 5 sztafet kobiecych, które będą biegały na dystansie 5 km, dwie pierwsze zmiany stylem klasycznym, dwie pozostałe stylem dowolnym. Identycznie będą wyglądały sztafety męskie, z tą różnicą, że dystans będzie wynosił 7,5 kilometra dla każdego zawodnika sztafety. Do walki o tytuły MP zgłoszono 8 sztafet.

 

LISTA STARTOWA KOBIETY             LISTA STARTOWA MĘŻCZYŹNI

 

kace

 

Komentarze - 1

zawodnik

Opublikowano: 2016-03-23 20:19:29

a będą gdzieś składy sztafet ?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl