Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk będzie biegała tylko klasykiem?

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-06-01

Według szwedzkich mediów Justyna Kowalczyk w najbliższych dwóch sezonach będzie startowała tylko w biegach stylem klasycznym. Powodem takiego wyboru jest konieczność oszczędzania kolana, z którym nasza najlepsza biegaczka narciarska ma problemy od kilku sezonów.

 

Kowalczyk wystartuje w biegach techniką klasyczną na Mistrzostwach Świata w Lahti 2017 oraz na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang w Korei Południowej. Także tylko klasykiem ma startować w zawodach Pucharu Świata co oznacza rezygnację z udziału w Tour De Ski, który wygrała aż pięciokrotnie.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że z programu startów naszej mistrzyni nie wypadną team sprinty klasykiem w duecie z Sylwią Jaśkowiec (brązowy medal na MŚ w Falun 2015) oraz start w sztafecie czteroosobowej naszych pań.

 

redakcja

 

Komentarze - 3

narciarz

Opublikowano: 2016-06-01 12:10:17

Bardzo mądra decyzja , zdrowie najważniejsze

hmm

Opublikowano: 2016-06-01 18:41:18

Polecam redakcji nie tylko pisanie ale I czytanie. Kilka dni temu Justyna wyraznie powiedziala ze bedzie pomagac dziewczynom w sztafetach I druzynowkach . News jest ukryty na jednym z portali widocznie dlatego by kibice go nie mogli znalezc. No ale zmow mediow przeciw Justynie jest chyba powszechnie znana ...czyli napisC niby opublikowac A szefowie portali nie zauwaza ze newsa nie zaprezentowano na stronie glownej ...

Kuba_skipol

Opublikowano: 2016-06-01 21:59:31

Info z szwedzkich mediów. Jeżeli było na "jednym z portali" to proszę wrzucić linka, a nie tworzyć jakąs spiskową teorię dziejów. Zmowa mediów, mhm, na pewno nie dotyczy skipola.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl