Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Lubelszczyzna i Podkarpacie biegały w Tomaszowie Lubelskim [FOTO+WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2017-01-11

Liga Podkarpacko-Lubelska Grupy Azoty rywalizowała za trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. W biegach stylem dowolnym wzięła udział ponad setka zawodników w województw lubelskiego i podkarpackiego.

 

Waldemar Kołcuń prezes Lubelskiego Okręgowego Związku Narciarskiego rozwiewa wątpliwości dotyczące tras Siwej Doliny. Jesteśmy w pełni przygotowani nie tylko na Ligę, ale także na zaplanowany na następny weekend Puchar Polski PZN Puchar Grupy Azoty (21-22 luty). Mamy przygotowaną 1500 metrową pętlę, przygotowywaną regularnie ratrakiem i w miare możliwości sztucznie dośnieżaną. Jest także pętla o długośći 2500 metrów, jednak ta jest tylko z naturalnego śniegu. Biorąc pod uwagę planowane opady śniegu jesteśmy spokojni o sezon zimowy.

Zapytany o przebieg rywalizacji na trasie odpowiedział - zdaję sobie sprawę, że nie byliśmy zbyt gościnni w stosunku do gości z Podkarpacia, jednak prosze pamietać, że raz - biegaliśmy u siebie, a dwa podkarpacie jest tradycjnie mocniejsze w stylu klasycznym.

Pogodę mieliśmy typowo narciarską - minus 10 stopni - zawody odbyły się bez żadnych "nieplanowanych" niepodzianek, mam nadzieję, że goście wyjeżdżali od nas zadowoleni.

Korzystając z okazji, przypomnę i zaproszę na zawody Pucharu Polski oraz na planowane na dni 3-5 luty Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych - dodaje szef tomaszowskich biegów narciarskich.

Liga w Tomaszowie za nami, teraz czas na kolejną edycję w Jedliczu.

 

Zdjęcia i wyniki dzięki uprzejmości Luboleskiego Okręgowego Związku Narciarskiego

WYNIKI                              FOTO

 

red

 

Komentarze - 4

betef

Opublikowano: 2017-01-11 21:15:44

WICE PREZES,,,,,,

demoll

Opublikowano: 2017-01-11 21:17:42

JAKI PREZES WICE

longin sobol

Opublikowano: 2017-01-11 22:21:37

a komu to przeszkadza czy jest prezesem czy wice on zapierdziela za wszystkich a prezes tylko dba oswoj interes

redakcja

Opublikowano: 2017-01-12 08:16:15

Nie wiemy komu, ale jest prezesem od dwóch lat.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl