Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mały Bieg Lotników wygrywa Przemysław Kuruc i Kinga Polityńska

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2017-02-11

W sobotę na trasach im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej rozegrano biegi dla dzieci i młodzieży w ramach XXIX Bieszczadzki Bieg Lotników. Rywalizowano w biegach z startu wspólnego stylem klasycznym.

 

Najstarsze startujące dziś grupy miały do pokonania 3 km. Wśród chłopców urodzonych 2001-2002 (junior C) wygrał Przemysław Kuruc z UKS Hańczowa przed klubowym kolegą Wojciechem Świgutem. Trzeci był Michał Krynicki Z NSS Ustrzyki Dolne.

 

Wśród juniorek C najlepsza okazała się Kinga Polityńska, która wyprzedziła Lizę Motyka, obie NSS Ustrzyki Dolne oraz Ewelinę Kołtko z UKS Hańczowa.

 

Wśród chłopców urodzonych w latach 2003-2004 (junior D) zwyciężył Tymoteusz Och reprezentujący MUKS Podkarpacie Jedlicze, drugie miejsce zajął Mateusz Ferenc (UKS Hańczowa), a trzeci był Kamil Mróz również z Jelicz.

 

W kategorii juniorek D najlepsze okazały się zawodniczki z Narciarskiej Szkoły Sportowej z Ustrzyk. Wygrała Oliwia Buśko przed Emilią Kwaśnik i Jagodą Chojnacką.

 

Chłopcy urodzeni w latach 2005-2006 rywalizowali już na dystansie 2 km. Wygrał Hubert Tomaszek przed Kacprem Sobotą i Hubertem Grasela, wszyscy NSS Halicz Ustrzyki Dolne.

 

Również 2 km miały do pokonania dziewczęta wśród których najlepsza okazała się Martyna Fundanicz (NSS Ustrzyki), drugie miejsce zajęła Anna Rogalińska (LUKS Ustianowa), a trzecia była Weronika Kisielewicz (NSS Ustrzyki).

 

Kolejna grupa, chłopcy rocznik 2007-2008, rywalizowała na dystansie 1 km. Wygrał Sebastian Garbowski z UKS Karpaty Klimkówka, drugi był Paweł Sobczyński z LUKS Ustianowa, a trzeci Bartosz Bil z MUKS Podkarpacie Jedlicze.

 

Wśród dziewcząt z roczników 2007 i 2008 najlepsza okazała się Sandra Nykiel zawodniczka Śnieżnych Tras Krzywa. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Marzec (NSS Ustrzyki), a trzecia była Antonina Kozak również z Krzywej.

 

Wśród najmłodszych, urodzonych 2009 i młodszych, wśród chłopców najlepszy był Staś Dutka z Ustrzyk, drugi był Ksawery Nykiel (Śnieżne Trasy Krzywa), a trzecie miejsce zajął Seweryn Kołtko (UKS Hańczwa).

 

Natomiast wśród dziewcząt wygrała Roksana Kuruc z UKS Hańczowa. drugie miejsce zajęła Hania Dutka z NSS Ustrzyki, a trzecia była Otylia Biedroń z MUKS Podkarpacie Jedlicze.

 

WYNIKI

 

Komentarze - 3

zawodnik

Opublikowano: 2017-02-11 20:15:17

Kiedy będzie podana lista startowa DUŻEGO BIEGU?

redakcja

Opublikowano: 2017-02-11 20:21:01

http://kepasport.pl/wydarzenie/xxx-bieszczadzki-bieg-lotnikow/#1478092539773-cc13c557-0357

zawodnik

Opublikowano: 2017-02-11 20:43:16

Na tej stronie jest jedynie lista zgłoszonych- nadal nie ma list startowych do poszczególnych biegów

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl