Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Złoto Mistrzostw Polski 2017 dla sztafet AZS AWF Katowice [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2017-03-26

Ostatnia konkurencja Mistrzostw Polski w biegach narciarskich 2017 rozgrywanych na Polaniej Jakuszyckiej to biegi sztafetowe 4x10 mężczyzn i 4x5 km kobiet. W obu konkurencjach wygrały sztafety klubowe AZS AWF Katowice.

 

W sztafetach startują czterosobowe zepsoły klubowe, dwie pierwsze zmiany biegną stylem klasycznym, dwie ostatnie stylem dowolnym.

Konkurencją samą dla siebie okazały się sztafety akademików z Katowic, które zwyciężyły zarówno w kategorii mężczyzn jak i kobiet.

Sztafeta męska biegła w składzie Dawid Bril, Jan Antolec, Marcin Piasecki i Kacper Antolec, czas zwycięzców to 52:11,69 minuty. Srebro dla UKS Regle Kościelisko w składzie Andrzej Pradziad, Mateusz Chowaniak, Łukasz Kunc i Marcin Rzeszótko (strata 6,31 sekundy), brąz to UKS Rawa Siedlce - Arkadiusz Posiadała, Maciej Staręga, Daniel Iwanowski i Paweł Klisz (strata 6,89s).

Kolejne lokaty dla:

4. MKS Istebna - Kamil Bury, Mikołaj Michałek, Grzegorz Zawada, Dominik Bury (+1,14 min)

5. KS Jedność Nowy Sącz - Wiktor Czaja, Łukasz Marmol, Maciej Popieluch, Damian Dawid (+5,14min)

6. MKS Karkonosze I - Oskar Wysocki, Michał Boreczek, Maciej Zdziechowski, Adrian Cheba (12,24min)

 

Walka o miejsca na podium była w tym roku bardzo wyrównana, niecałe siedem sekund dzieliło brązowych medalistów dzisiejszej rywalizacji od złotego medalu. Różnica pomiędzy drugą i trzecią sztafetą wynosząca 58 setnych sekundy to mrugnięcie oka, którego na polskich trasach nie było od lat. Dokładnie tyle zabrakło Pawłowi Kliszowi do uciekającego przed nim zawodnikowi z Kościeliska. Dodajmy, że Klisz uzyskał lepszy czas od Marcina Rzeszótki o prawie półtorej minuty. Zabrakło dosłownie centymetrów. Czas ostatniej zmiany należy do Dominika Burego z MKS Istebna, który pokonał rywali o ponad minutę, do medalu zabrakło jednak sporo.

 

WYNIKI SZTAFET MĘŻCZYZN

 

W biegu pań za zawodniczkami AZS AWF Katowice (Katarzyna Stokfisz, Kornelia Kubińska, Magdalena Czusz i Martyna Galewicz)  uplasowały się zawodniczki UKS Regle Kościelisko (Justyna Pradziad, Emilia Nawara, Magdalena Kozielska i Kamila Gąsienica) i MKS Halicz Ustrzyki Dolne (Ewelina Marcisz, Kinga Polityńska, Andżelika Szyszka i Luiza Motyka). Kolejne lokaty to:

4. UKS Rawa Sieldce I - Justyna Stefaniuk, Joanna Bronisz, Kamila Borkowska, Anna Staręga

5. LKS Wiśniowa Osieczany - Urszula Łętocha, Weronika Kaleta, Iwona Piekarz, Karolina Kaleta

6. KLS Witów Ski Mszana Górna - Justyna Kołodziej, Klaudia Kołodziej, Ewelina Kołodziej, Gabriela Drawiec

 

W biegu pań przewaga klubu z Katowic byłą miażdżąca, ponad 4 minuty straty zanotowały zawodniczki Regli. Kolejne sztafety przybiegały na metę w sporych odstępach czasowych. Klasą samą dla siebie okazała się startująca w zespole Halicza Ustrzyki na pierwszej zmianie Ewelina Marcisz, która "dołożyła" drugiej na wystrzale Uli Łętosze 47 sekund.

 

WYNIKI SZTAFET KOBIET

wyniki - datasport.pl

 

red

 

na zdjęciu srebrne sztafety UKS Regle Kościelisko, źródło- profil FB Megi Kozielskiej

 

Komentarze - 51

Spostrzegawczy

Opublikowano: 2017-03-26 11:59:23

MKS Halicz zdobył medal w sztafecie seniorskiej wystawiając dwie młodziczki. Albo one takie dobre, albo reszta taka.......- sami sobie odpowiedzcie

rodzic

Opublikowano: 2017-03-26 13:35:01

Ha dwie młodziczki, które w tym roku zdobyły złoto UKs-ów i złoto w Gimnazjadzie. Nie można tym dziewczynom umniejszać niczego.

kibic

Opublikowano: 2017-03-26 14:09:31

jedna ledwo ledwo upchnięta w dziesiątce BNI a druga z trudem obroniła 5 miejsce, ha, ha, ha, żenada...

rodzic

Opublikowano: 2017-03-26 15:47:04

Ciekawe gdzie udałoby się %27upchąć" szacownego Kibica tak żeby mógł "obronić" cokolwiek? Żenada to umieszczanie takich właśnie komentarzy. Nic nie zmieni faktu ,że dziewczyny medal zdobyły. A może właśnie to jest dowód na to ,że BNI nie jest wcale taki miarodajny.

niekolektywny

Opublikowano: 2017-03-27 09:39:24

Bardziej miarodajny jest "zespół wespół" ?:)

rodzic

Opublikowano: 2017-03-26 13:43:28

Ha te młodziczki w tym roku zdobyły złoto UKS-ow i złoto w Gimnazjadzie, nie można im niczego umniejszać...a reszta cóż...

xx

Opublikowano: 2017-03-26 13:51:18

Gdyby znów nie dopuścić juniorów do startu to medale można by rozdać bez przeprowadzania zawodow:). W męskich sztafetach akurat medalowe miejsca to sami seniorzy:). Chyba tylko w Rawie jeden junior A. Proponuję za rok w ramach oszczędności PZN może rozlosowac ktory klub jaki medal dostanie!. Niepotrzebna jest fatyga z przeprowadzaniem tych zawodów.

Pro Fide Rege Et Lege

Opublikowano: 2017-03-26 16:24:22

Czy Anna Staręga zawodnik i as.DT to ta sama osoba czy dwie różne.? Bo jesli ta sama to jestem ciekaw jak mozna dopuszcac do takiej sytuacji w której zawodnik moze byc sędzia we wlasnej sprawie jako członek Jury...? I jak Pani Anna Starega wypełniała obowiązki as.DT w trakcie rozgrzewki, biegu itd...?

xx

Opublikowano: 2017-03-26 18:26:57

dziś na żywo widziałem, że w tym czasie obowiązki asystenta DT są delegowane na mame :). No generalnie ubaw!

narta rcs

Opublikowano: 2017-03-26 19:01:55

kiedyś widziałem, jak p. Anna S. będąc w kadrze młodzierzowej nosiła czapke w barwach Norwegii, zresztą nie tylko ona bo cała masa młodzierzy robi to do teraz, widocznie trenerzy na cos takiego pozwalaja by zawodnik chyba dowartosciował się. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne szczególnie być reprezentantem Rzeczpospolitej Polskiej. Takie zawody nic nie wnoszą skoro są organizowane na wiosne, a Ci co maja byc w kadrze i tak będą nawet jakby byli pokonani przez szachistów jak to ktos tutaj kiedys napisał. To jest towarzystwo wzajemnej adoracji, a efekty widać gołym okiem. Pozdrawiam

xx

Opublikowano: 2017-03-26 19:26:58

Każdy niech chodzi i biega w czym chce dopóki płacą za to rodzice. Nie dostają strojów z PZNu to biegają w kupionych na allegro. I tyle. A czapki swixa w barwach Norwegii są super. W barwach Polski na allegro nie widziałem.

narta rcs

Opublikowano: 2017-03-26 19:46:13

A widziałeś/aś reprezentów rosji, norwegii, szwecji, czeskiej republiki i innych by obnosili się w barwach innego kraju? ja pisze o reprezentacji a nie o zawodnikach klubowych. A jesli ci chodzi o czapke swixa, skoro uwazasz ze sa takie super to są też bez barw narodowych, wiec nie kumam tego ze reprezentant nosi na sobie barwy innego kraju. Jedno masz racje wina tkwi w PZN.

xx

Opublikowano: 2017-03-26 20:00:23

Ja mówię o zwykłych zawodnikach. W reprezentacji kraju jest łącznie z 15 osób. Zakładam że chodzą oni w strojach,które dostają z PZNu.

Kamil

Opublikowano: 2017-03-26 22:23:05

W Rosji po ubieglym sezonie wydano specjalne zalecenie w tej sprawie,bo mieli plage zawodnilow startujacych z norweskimi flagami i w norweskich strojach. Ale chyba to nie jest najwiekszy problem naszych biegow.

xx

Opublikowano: 2017-03-27 07:36:22

gdyby w polskich biegach narciarskich był tylko taki problem to byłoby luksusowo!

MZA

Opublikowano: 2017-03-27 10:05:53

A ja myślę, że gdyby wszyscy polscy zawodnicy zaczęli biegać w czapkach z flagą biało-czerwoną a nie norweską, to nagle okazało by się że wysoko punktujemy w PŚ i wygrywamy puchar narodów w BN.. mimo, że takiego nie ma. Czapki z głów (te norweskie oczywiście) a staniemy się potęgą!!

kibic

Opublikowano: 2017-03-26 19:00:37

Krótkie podsumowanie co dziś widziałem na własne oczy - w myśl zasady - nie zobaczysz, nie uwierzysz... 1/ gdyby nie juniorzy pełnych sztafet seniorskich w kategorii mężczyzn byłoby sztuk 2 - słownie DWIE 2/ w kategorii kobiet JEDNA 3/ Asystent (-ka) DT z ramienia PZN jest jednocześnie córką delegata, startującym zawodnikiem i w ogóle pomieszanie z poplątaniem. Na czas rozgrzewki asystentki, jak i startu obowiązki przejmuje żona Delegata i matka asystentki - przynajmniej tak podawano przez mikrofon :)))) 4/ kibiców - osób postronnych nie związanych z zawodnikami; ZERO Ogólnie podsumowując rangę zawodów - start o przysłowiową pietruszkę, bo satysfakcja wygranej seniorów startujących w PŚ i MŚ z juniorami B, jak również C, zakładam, że zerowa. Juniorzy mieli już swoje Mistrzostwa Polski. Teraz robili chyba tylko sztuczny tłum, bo nie miałby kto startować. Przykro było na to wszystko patrzeć niestety.

Niezwiazany

Opublikowano: 2017-03-26 22:20:36

Ja bylem i kibicowalem,nie jestem zwiazany z nikim. Rywalizacja chlopakow emocjonujaca,brawa dla Koscieliska,niewiele zabraklo do zlota. Szkoda Istebnej,ale taki klub powinien miec czterech do brydza. Ale i tak brawa dla mlodego,ktory biegl trzecia zmiane. Byc moze warto wzorem Czechow zrobic sztafety trzyosobowe,moze troche wiecej klubow staneloby na starcie,a niektorzy nie musielby sie posilkowac biathlonistami czy kolarzami.

Normalny

Opublikowano: 2017-03-26 20:40:56

Kibic dla twojej wiadomości informuję, że juniorzy jednak mieli po co startować (nie byli tłem dla seniorów)- bo mieli długie biegi w ramach Mistrzostw Polski Juniorów, a młodzieżowcy Mistrzostwa Polski Młodzieżowców.

kibic

Opublikowano: 2017-03-26 21:27:13

Ja mówię o juniorach B i C. Sztafeta nr 4,5,6. Oni nie mieli biegów długich. Tylko A.

NORMAL NOT FORMAL

Opublikowano: 2017-03-26 22:04:50

Dzięki za b. wartościowy wpis Normalnemu. :-D

xx

Opublikowano: 2017-03-27 07:33:58

nie zrozumiałeś chyba, że uwagi tyczą się sztafet a nie biegów masowych na 15 i 30km.

LICZYRZEPA

Opublikowano: 2017-03-26 22:32:57

Czy ktos policzył ilu seniorów dzis startowało w sztafetach pomijajac kolarzy, biathlonistow, szachistow (statystow)? Bo medali rozdano 12 w kategorii mężczyzn. Piekna impreza w b. kameralnym gronie. Creme a la creme. Szkoda ze to juz koniec- tyle bylo niepowtarzalnych emocji w calym sezonie. Dziś na trasach za statystow robili delegaci techniczni PZN. Za delegatow robili rodzice. Nie pamietam kto w tym czasie zastepowal rodzicow... Nie nadążalem niemniej kreatywności klanu niedocenialem.

ab

Opublikowano: 2017-03-27 11:21:14

Nie śledzę dokładnie, na zawodach nie byłem, ale czytając od dawna różne relacje na skipolu oraz komentarze pod nimi mam jeszcze jedną tezę odnośnie sędziów i delegatów. Może w tych rolach przyjechali tylko ci, którym się jeszcze chciało. Nie było więc odpowiednich zastępców, bo reszcie PZN się nie chciało, bądź - jak ktoś wcześniej napisał - wizytowali Planicę. I to jest sedno problemu, o czym wszyscy wiemy i nie zapominajmy oceniając tych obecnych (nie mam podstaw do jednoznacznego wykluczenia niegodnych intencji wśród obecnych, ale nie mam też pewności innych komentujących).

wytyczne

Opublikowano: 2017-03-27 12:07:08

tak się składa, że zgodnie z wytycznymi delegatów na dane zawody wyznacza PZN a oni funkcję przyjąć muszą.....gdyby komuś to nie odpowiadało, to "nie uczyłby się" na delegata :) Wydział Sędziowski PZN wyznacza i powołuje na wszystkie zawody umieszczone w kalendarzu centralnym PZN: DT, as. DT, rozjemców, sędziów orzekających oraz sędziów technicznych. Powołani przez Wydział młodzi kandydaci na DT przechodzą praktykę u boku doświadczonych DT. Wynagrodzenie kandydatów– jak pozostałych sędziów. DT wyznaczeni przez Wydział Sędziowski muszą przyjąć funkcję. W wyjątkowych wypadkach prosimy o kontakt na adres: Wydział Sędziowski PZN, 30-313 Kraków, ul. Mieszczańska 18/3 tel. + 12/260 99 70, Fax 269 71 12 lub komórkowy dyrektora Wydziału: 66-44-63-003 oraz na adres komitetu organizacyjnego zawodów. WS PZN wyznaczy zastępcę. W razie nie przybycia DT lub zastępcy należy postępować zgodnie z NRS art. 216.5.9. Jeżeli DT nie może przybyć na zawody, powinien przekazać powołanie swojemu zastępcy. Komitet organizacyjny nie może przyjąć DT bez powołania.

Zainteresowany

Opublikowano: 2017-03-27 08:45:12

Mam takie zasadnicze pytanie : dlaczego na zdjęciu pod artykułem ostatnich zmagań zawodników jest sztafeta Regle Koscielisko skoro zarówno u Kobiet jak i u Mężczyzn klub sportowy AZS AWF Katowice zdominował rywalizację ???! Proszę redakcje o wyjaśnienie o co tutaj chodzi ... Pozdrawiam

redakcja

Opublikowano: 2017-03-27 09:00:14

Niestety nie dysponujemy swoimi zdjęciami, stąd zdjęcie takie a nie inne. Oczywiście chcielibyśmy użyć zdjęć z zawodów, jednak PZN nie rozsyła informacji prasowych!

Do redakcji

Opublikowano: 2017-03-27 09:01:56

Droga redakcji skipola, kiedy ranking PZN?

kibic

Opublikowano: 2017-03-27 10:49:21

takie spostrzeżenie przy okazji czytania tych wypowiedzi na forum - widzę, że MPS zrobiły na większości tak piorunujące pozytywne wrażenie, że największym problemem polskich biegów narciarskich zostały czapki zawodników w barwach Norwegii i zdjęcie nie tej sztafety na skipolu....

Do redakcji

Opublikowano: 2017-03-27 12:32:09

szkoda, bo właściwe zdjęcie do artykułu o sztafetach jeszcze bardziej podniosło by poziom samozadowolenia "zaintersowanych" jakością BN w Polsce.

Boki zrywać

Opublikowano: 2017-03-27 09:59:12

Szkoda, że od sąsiadów Czechów nie przyjechało kilku przygranicznych zawodników jako PK. Popsuli by festyn i nie było by tego entuzjazmu. Sztafety warto było przeprowadzić bo ładne zdjęcia w słoneczny dzień wyszły w kolorowych kurtkach z tuzinami medali. A medali prawie dla wszystkich wystarczyło! No i po uzupełnianiu sztafet (realnie seniorskie były może ze dwie kompletne) był już pretekst do rozdysponowania kasy na kolejny dzień MP. Świat się przygląda i zazdrości! Budujemy ośrodek w Jakuszycach z trybunami na tysiące kibiców! Będziemy mieli MP seniorów przy pustych trybunach o randze imprezy rodzinnej. Awaryjnie startować będą sędziowie, sędziów będą zastępować rodzice, rodziców przypadkowi kibice. Sędziowie walczyć będą o stypendia, a rodzice dalej o dorosłe dzieci. Niechaj PZN wprowadzi w MP jeszcze kategorie koloru oczu - będzie kolejnych osiemnaście medali do rozdania*! Będą wymarzone stypendia (upss - nie poszło w tym roku). ....Może za rok znów pogoda dopisze i znów śliczne selfi przejdą do historii. Na szczęście oprócz boiska piłkarskiego w Jakuszycach będzie strzelnica. A tak na koniec - nie zaszkodziło by po zawodach poddać analizie mocz, zwłaszcza organizatorom choć im przydały by się inne badania. Kolarzom i biathlonistom dajmy spokój - ich sprawdzają kiedy indziej - poza tym odwalili dobrą robotę na gościnnych występach. * wyjaśniam: 3 (trzy kolory oczu) x 3(złoto, srebro,brąz) x 2 (płeć Mi K) =18szt. !!. ...że też jeszcze nikt na to nie wpadł - może w przyszłym roku..

xx

Opublikowano: 2017-03-27 10:20:43

Lubię to!

ada

Opublikowano: 2017-03-27 11:11:52

Żarty nic nie dadzą.Pzn niech się wreszcie opamięta i tą garstkę juniorów;A.;-weźmie do kadry.,żeby było zaplecze.Bo bez tych młodych ambitnych chłopakôw nie będzie zaplecza na przyszłość.Dajcie im szansę-zajmijcie się nimi a na pewno nie bèdziemy narzekać.A przede wszystkim wrszcie bardzo dobrzy trenerzy,tacy jak u skoczków z sercem do pracy,aby Ci młodz ludzie mogli się rozwijać szlifować te młode talenty.Aby było zaufanie trener zawodnik.Podejście do każdego osobna a w dłuższej perspekywie możemy tylko zyskać.

Nie żarty - do Ady

Opublikowano: 2017-03-27 12:58:28

Ado, smutne realia opisane sarkastycznie traktujesz jako żarty. To bardzo niedobrze. Właśnie takie postawy dają przyzwolenie na niszczenie BN w Polsce przez własne środowisko je tworzące. Jaki przykład otrzymuje młodzież? Taki, ze nie warto się spinać bo dorośli ludzie kręcą własne śmiesznie małe interesy za kilkaset złotych rozwalając BN na każdym poziomie. A ty wydajesz w kosmos polecania typu " PZN niech się wreszcie opamięta..."???. A ja powiem: niech opamięta się każdy, kto się do tego przykłada!. Obserwując to samozadowolenie szukam wirusa, który powoduje od lat ślepotę i miernotę w tym gronie. Może i masz dobre intencje, ale .... jw!

Hooo

Opublikowano: 2017-03-27 13:20:44

Szkoda ze żaden klub nie potrafi utrzymać juniora do kategorii seniorskiej i jeszcze dłużej, to nie jest wina PZN ze nie ma seniorów , kluby poprostu nie potrafią wytrenować juniora tak by trenował w kategori seniorskiej. Juniorzy sa zajeżdżani na treningach , trenerzy klubowi nie patrzą w przyszłość tylko tak by mieć wynik teraz za juniora i to na terenie kraju a nie za seniora gdy ten ma swoja najwkiesza wartość. Pozdro 600 dla hejterow którzy zrezygnowali z biegania bo byli leszczami w biegach i nie potrafili dotrzymać do kategori seniorskiej.

kibic

Opublikowano: 2017-03-27 13:29:53

Brawo za trafny komentarz!!! LUBIĘ TO!!!

kibic1

Opublikowano: 2017-03-27 13:43:12

Myśl trenerska powinna wybiegać w przyszłość. Dlatego powinni przechodzić cały cykl specjalistycznych szkoleń, w oparciu o najnowszą wiedzę, chodzi o zagadnienia z zakresu fizjologii, psychologii, anatomii i inne, a na końcu trening, technika, taktyka, sprzęt, smarowanie, itd. I kwalifikacje trenerów powinny być odpowiednio weryfikowane w określonych odstępach czasu. Pozwoliłoby to uniknąć powielania z pokolenia na pokolenie utartych, niekoniecznie skutecznych metod treningowych

Obiektywnie

Opublikowano: 2017-03-27 14:17:23

Pięknie! Oprócz tematów zdjęć, czapek i samozadowolenia - w końcu tak oczekiwany głos rozsądku. Zapraszam trenerów do dyskusji w tym wątku. Doczekamy się odważnych?

xx

Opublikowano: 2017-03-27 14:02:56

Ogarnij się może - jeśli w klubie juniorzy C trenują tyle godzin co ich rówieśnicy ze Skandynawii lub Niemiec to chyba nigdy nie widziałeś dzienniczka treningowego chłopaka rocznik 2001 z Polski i dla porównania z Norwegii. 15% godzin treningu mniej w Polsce. Są właśnie tak "zajeżdżani". Może chodzi raczej o efektywność tego treningu? O ogólny rozwój sportowy w wieku lat 6,7,8? Ale to już bardziej uwagi do trenerów.

Nic to

Opublikowano: 2017-03-27 13:22:49

Oj tam , wiosna cieplutko i milutko , pozdrowienia dla wszystkich biegaczy narciarskich amatorów i zawodników

Jupi

Opublikowano: 2017-03-27 13:24:17

Proszę zmienić zdjecie pod tym postem na zdjęcie logo Klubu AWF Katowice skoro zdjęcia nie macie.

Sympatyk

Opublikowano: 2017-03-27 13:43:47

Należy promować foto zwycięzcóww mediach, a jak nie ma, to jego logo! Bo to poważna instytucja jest. Przecież zwycięstwem jest już sam fakt wystawienia sztafety czterech seniorów! Dawać zdjęcie w nagłówku szybko bo unieważnimy cały ten Wasz skipol! Tłumy akredytowanych fotoreporterów, a żaden stosownego zdjęcia zwycięzcom SZTAFETY MĘSKIEJ MISTRZOSTW POLSKI W BIEGACH NARCIARSKICH nie zrobił..?!!! Co to ma byc..? Pytam! :-D Nic tylko dalej boki zrywać!Prosimy o więcej wpisów j.w. :-D Sympatyk

protest

Opublikowano: 2017-03-27 13:49:26

A Regle w końcu składały protest ws. męskiej sztafety?

anka

Opublikowano: 2017-03-27 13:57:03

Ludzie czy Wam rozum odebrało? Koncentrować się nad zdjęciem pod artykułem - ŻENADA.

sloan

Opublikowano: 2017-03-27 17:08:42

nie skłądały

KIBIC2

Opublikowano: 2017-03-27 19:05:43

Skoro o zdjęciach mowa...Proponuje umieścić zdjęcie sztafety MKS Halicz , piękne dziewczyny i do tego szczerze uśmiechnięte :)

redakcja

Opublikowano: 2017-03-27 19:51:10

Zdjęcia bardzo chętnie opublikujemy i Halicza i AZS Katowice, wysyłajcie, czekamy!

Boki zrywać

Opublikowano: 2017-03-28 10:17:21

..dawać te zdjęcia bo inaczej szkoda było wysiłku w tych sztafetach! Dziewczyny z Ustrzyk - bo śliczne, AZS Kat. bo nie na darmo prześlicznie pozowali w słonku !! Publikować- nie czekać, niech się cały świat ze zdjęć dowie kto skompletował najlepsze sztafety w Polsce! Pirelli wstrzymane kalendarze będzie w końcu mógł do druku puszczać!

kibic BN

Opublikowano: 2017-03-29 07:22:13

Jeżeli chodzi o zdj sztafet, które zwyciężyły w MPS podaję link do strony PZN http://www.pzn.pl/biegi-narciarskie/galeria/art165.html http://pzn.pl/biegi-narciarskie/aktualnosci/art1551,zlote-sztafety-ks-azs-awf-katowice.html

redakcja

Opublikowano: 2017-03-29 10:08:50

Wiemy, ale to zdjęcia PZN-u, nie mamy praw. Jeżeli byłby oficjalny komunikat prasowy to inna sprawa.

Boki zrywać

Opublikowano: 2017-03-29 10:32:02

..hehe, dalej nie odpuszczają.. To się nazywa "duch sportowy walki do końca" - szkoda że walka o zdjęcia a nie o wynik w zawodach międzynarodowych ;-) Prosimy o więcej tego narciarskiego kabaretu, a redakcję o dalsze zachowanie powagi !! :-D

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl